Saç Rengi ve Saç Boyama Kayseri'de yaşayan hanımlar !!!

purple_squirrel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2016
70
22
Kayseri'ye yeni taşındım sayılır pek bir yer bilmiyorum. saçlarım iki sene önce yanlış bir boya işlemi gördü, yandı ve yıprandı iki senedir dokunmadım sadece bakım yaptım. şimdi yeniden boyatmak istiyorum ancak burada kuaför bilmiyorum. Kayseri'de güzel ombre sombre veya balyaj işlemi yapabilen ayrıca çok uçuk fiyatlar sunmayan kaliteli kuaför önerilerine ihtiyacım var. yardımcı olursanız çok çok sevinirim :)

Son düzenleme:
Bende kayaseride yaşamaya başlayalı 2 yıl oldu ama pek bilmiyorum sanırım iyi bir kuaför önerisinde olan olursa bende arıyorum özellikle lazer epilasyon için :KK73:

Bende kayaseride yaşamaya başlayalı 2 yıl oldu ama pek bilmiyorum sanırım iyi bir kuaför önerisinde olan olursa bende arıyorum özellikle lazer epilasyon için :KK73:
çok şükür geldiğim yerde 3 sene gittim lazere ve ondan kurtuldum, harika bir olay kesinlikle tavsiye ederim :) umarım yardımcı olabilecek birileri çıkar

Kayseri'ye yeni taşındım sayılır pek bir yer bilmiyorum. saçlarım iki sene önce yanlış bir boya işlemi gördü, yandı ve yıprandı iki senedir dokunmadım sadece bakım yaptım. şimdi yeniden boyatmak istiyorum ancak burada kuaför bilmiyorum. Kayseri'de güzel ombre sombre veya balyaj işlemi yapabilen ayrıca çok uçuk fiyatlar sunmayan kaliteli kuaför önerilerine ihtiyacım var. yardımcı olursanız çok çok sevinirim :)
Erkin kuaför

Ben yaptırmadım ama instagram üzerinden inceleyebilirsiniz en azından fikir sahibi olursunuz ☺

Evacoiffurekayseri
Burcu.ustunsacveturbantasarm
Sedasactasarim

Archengel Güzellik Merkezi var Robotx marka kullanıyorlar belki sizinde burası işinize yarar ☺

Ben yaptırmadım ama instagram üzerinden inceleyebilirsiniz en azından fikir sahibi olursunuz ☺

Evacoiffurekayseri
Sedasactasarim

Archengel Güzellik Merkezi var Robotx marka kullanıyorlar belki sizinde burası işinize yarar ☺
çok teşekkür ederim çok güzel açıklamışsınız :)

Evacoiffurekayseri
Sedasactasarim

Teşekkür ederim bakıcam 😘

Seda tasarim kuaför var Intagramda görüyorum çok guzel gelinleri kınaya çıkarıyor ünlüler gibi ...iki dandik bilmediğiniz yerlere giderken çok düşününüz derim googledan işletmenin yorum şikayetine bakininiz 1 den fazlaysa asla gitmeyiniz .çok güzel yorumları oluyor meğerse kendileri yapıyorlarmış o yüzden şikayet fazlalığına bakınız....

X