Aile Planlaması Kayganlaştirici ile hamile kalan varmi?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

Mehrii34

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2021
5.694
2.447
Merhaba arkadaslar , kayganlastirici ile hamile kalan varmi bu hafta klomene baslicagim extradan kayganlastrici kullanmayi dusnuyorum pkodan dolayi kuruluk oluyor ve canim baya aciyor sonrasinda. Böyle bir tedavi altindayken bide bunla bas etmek gercekten zor kuruluk herzaman olmuyo ama oluncada cok üzlyrm bazen yarida birakmak zorunda bile kalabiliyorum sizce yarari varmi bu kayganlastiricilarin yani hem gebe kalma konuusnda hemde kuruluk icin?

Merhaba arkadaslar , kayganlastirici ile hamile kalan varmi bu hafta klomene baslicagim extradan kayganlastrici kullanmayi dusnuyorum pkodan dolayi kuruluk oluyor ve canim baya aciyor sonrasinda. Böyle bir tedavi altindayken bide bunla bas etmek gercekten zor kuruluk herzaman olmuyo ama oluncada cok üzlyrm bazen yarida birakmak zorunda bile kalabiliyorum sizce yarari varmi bu kayganlastiricilarin yani hem gebe kalma konuusnda hemde kuruluk icin?
Canım bende bu sorunun cevabını arıyorum :KK43:

Bende kuruluk oldugu için mecburen kullanıyordum ve kalmıştım

İlişkiye girerken kayganlaştıcı jel kullanmak spermlerin ölmesine sebep oluyormuş. Ayrıca kullanılan jel su bazlı değilse vajinanın pH dengesini bozuyor. Bu da vajinanın mantari hastalık ve enfeksiyon kapmasına neden oluyor.

İnternet te prefert jel var. Bunu inceleyebilirsiniz. Bu jel sperm canlılığını koruyormuş ve spermlerin vajinada hızlı hareket etmesini sağlıyormuş. Bu sitede bu jeli kullananların yorumlarını okuduktan sonra sipariş verdim. Bugün elime geçti. Bakalım hayırlısı.

İnternet te prefert jel var. Bunu inceleyebilirsiniz. Bu jel sperm canlılığını koruyormuş ve spermlerin vajinada hızlı hareket etmesini sağlıyormuş. Bu sitede bu jeli kullananların yorumlarını okuduktan sonra sipariş verdim. Bugün elime geçti. Bakalım hayırlısı.
Ya öylemi hayirlisi olsun tabiki önce saglik .. gelişmelerden haber dar ederseniz sevinirim bu jel malesef yurt disinda yok galiba ins muadilini bulurum🙂 bide bisey sorcakdim sizin baska bi skntinz varmi gebelige engel olan kist miyom yada pko? Kilo insulin direnci felan..

X