Göz Makyajı kaşlarımı jiletledim ve kotür yaptırdım

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

prag

Hayat güzeldir
Pro Üye
22 Aralık 2011
1.573
1.645
41
merhaba arkadaşlar belki sizlere bir fikir olur diye yazmaya karar verdim.benim kaşlarım çok dökülüyordu
her yöntemi denedim olmadı. kaşlarıma daha öncede kontör yaptırıyordum ama 6 ayda silinmiş oluyor bende,
ve aynı sorunla tekrar uğraşıyordum.bu sitede biçok kişiyle yöntem paylaştım ve yöntem denedim yok düzelmiyordu.
tam düzeldi derken yine dökülüyor yada çıkmıyordu.2 hafta önce yine moralim sıfırdı çünkü yüzümü yıkasam kaşım
düşüyordu,hatta durup durukende düşüyordu ve seyrelmişti artık.çok ağladım ve öyle bi an geldiki okurken asla
yapamam nasıl cesaret etmişler dediğim duruma düştüm, kaşlarımı kazıdım ve tabii kaşımdaki kontör silinmek üzere
hafif vardı.hemen kaş kontörcüme gidip kontör yaptırdım.tabii bu beni fazla idare etmezdi çünkü benim
kabuklarım düştüğü zaman bile kontörüm tam koyu olmuyordu vücut kabul etmiyor sanırım.
en azından kaşlarım çıkana kadar rahat ederim dedim,tabii çıkmazsa diye çok korkuyordum.
2 hafta doldu kaşlarım bayağı çıktı. 2hafta sonra tam istediğim gibi görünecek sanırım yani bir ayı doldurunca.
daha güçlü ve gür çıkıyor ve dökülmüyor.pişman değilim son çareyide denedim ve 2 hafta sonra sonucumu buraya
yazar size bir fikir vermiş olurum en fazla kaştan muzdarip olan bi insan olarak son deneyimimdi bu:)fikirlerinizi ve varsa sorularınızı alabilirim:))))))))))

Son düzenleme:
canım resim eklermisin konturunude çok merak ettim nerde yaptırdın?

100 msj dolmadan msj ekleniyormu bilmiyorum.çünkü benim henüz dolmadı.
kontörümü merter turkuaz kuaförde yaptırdım .yapan kişi işinde çok başarılı bir kaş tasarımcısı.
çok müşterisi var ve herkez çok memnun ben tavsiye üzerine gitmiştim çok beğendim.
daha önce gittiğim yer çook kötüydü orada pişman olmuştum ve kazıklanmıştım.

canım merterin tam olarak neresinde? birde kontur dışında kaş alıyorlar mı ve bu konuda iyiler mi?

merterde ziraat bankasının yanıda önünde taksiler duruyor ışıklara gelmeden yani.evet kaş alıyorlar
bayan bu işte çok başarılı 3 kardeşler ama songül hanım benim favorim.reklam gibi oldu ama bende onlara
yazdan beri gitmeye başladım çok memnunum.genelde çok yoğun oluyorlar ben randevulu gidiyorum
ama yolunuz düşerse bi uğrayın derim.

arkadaşlar sonucu yazıyorum, kaşlarım şuan çok güzel tam istediğim gibi gürleşti ve uzadı.
jiletlemek işe yaradı tam 4 haftada tamamlandı ve çok güzel oldu dökülmüyorda artık.çıkmayan yerlerde
de çıktı.yıllardır düzeltemediğim kaşlarım bu yolla istediğim hale geldi çok şükür, çok korkmuştum ama sonuç çok iyi oldu.
yalnız kaşlarım eskiden kullandığım çeşitli yağlar yüzünden dökülüyormuş bunu anladım,
çünkü neden dökülüp azaldıklarını anlamıyordum bir türlü,fakat yeni ve sağlıklıları çıkınca anladım ve kaşçıma sordum yağlardaki asitlerde zarar veriyormuş,hatta sarımsaktaki asitler bile zarar veriyormuş.zayıfladıkça güçsüzleşiyor ve düşüyor.tabii önce çıkartıyor gürleştiriyor
bu yağlar sonra döküyor.aradan aylar geçtikten sonra anlaşılıyor.
artık hiçbirşey sürmem doğal daha sağlıklı ve güçlü uzuyorlar.

Ben de jiletlemistim 3 sene once. Guzel cikmisti. Sonra okul stresi derken kendimde kas birakmadim (cok stresli olunca kas kirpik cekistirmeye basliyorum).
2 hafta once yine jiletledim, kaslar cikiyordu, ve en son dun yine jilet vurdum. Tabii kaslarimin en basina ve kuyruguna jilet vuruyorum, tamamina degil. Oralar seyrek cunku.
Bende jilet yontemi yok ise yariyor, cok memnunum. Ama kaslari bir daha cikmayanini da burda okudum, bu nedenle kimseye garantidir diyemem.

Birsey daha soyliyim; kaslari kesmek de uzatiyor. Yani sekil vermek icin bile kesseniz o kas uzuyor bayagi. Ben kaslarimi istenen dolgunluga gelene kadar jiletlemeyi dusunuyorum. Ondan sonra da uclarindan biraz kesip yine uzamalarini saglayacagim. Guzel kaslar cikiyor diplerden uzarken.

bu arada söylemeyi unutmuşum salatalıklı vazelin sürüyorum kaşlarıma diğer kremler özellikle dove
kaşlarıma zarar veriyor döküyor bunu çok geç farketmiştim.vazelin su ihtiyacını karşılıyor sağlıklı oluyor

kaşlardan bende çok muzdaribim :KK43:( artık yüzümü rahatça yıkamak istiyorum:KK43:( ve aklınıza gelebilcek tüm ürünleri yağları denedim :KK43:( sonuç alamadım..bir tek jiletlememiştim... onu da yapıcam ama sonuçtan korkuyorum..

merhaba arkadaşlar belki sizlere bir fikir olur diye yazmaya karar verdim.benim kaşlarım çok dökülüyordu
her yöntemi denedim olmadı. kaşlarıma daha öncede kontör yaptırıyordum ama 6 ayda silinmiş oluyor bende,
ve aynı sorunla tekrar uğraşıyordum.bu sitede biçok kişiyle yöntem paylaştım ve yöntem denedim yok düzelmiyordu.
tam düzeldi derken yine dökülüyor yada çıkmıyordu.2 hafta önce yine moralim sıfırdı çünkü yüzümü yıkasam kaşım
düşüyordu,hatta durup durukende düşüyordu ve seyrelmişti artık.çok ağladım ve öyle bi an geldiki okurken asla
yapamam nasıl cesaret etmişler dediğim duruma düştüm, kaşlarımı kazıdım ve tabii kaşımdaki kontör silinmek üzere
hafif vardı.hemen kaş kontörcüme gidip kontör yaptırdım.tabii bu beni fazla idare etmezdi çünkü benim
kabuklarım düştüğü zaman bile kontörüm tam koyu olmuyordu vücut kabul etmiyor sanırım.
en azından kaşlarım çıkana kadar rahat ederim dedim,tabii çıkmazsa diye çok korkuyordum.
2 hafta doldu kaşlarım bayağı çıktı. 2hafta sonra tam istediğim gibi görünecek sanırım yani bir ayı doldurunca.
daha güçlü ve gür çıkıyor ve dökülmüyor.pişman değilim son çareyide denedim ve 2 hafta sonra sonucumu buraya
yazar size bir fikir vermiş olurum en fazla kaştan muzdarip olan bi insan olarak son deneyimimdi bu:)fikirlerinizi ve varsa sorularınızı alabilirim:))))))))))
Ters yön derken bir türlü anladım kaşın ucundan yaparsak mı ters yön oluyor başından yaparsak mı ?

Kaşlarınız şu an nasıl hangi yöne doğru yapmıştınız

X