Göz Makyajı KAŞ & KİRPİK UZAMASINI VE GÜRLEŞMESİNİ DURDURAMAYACAKSINIZ !

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

iremm_54

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2018
44
17
28
Hemen konuya girmek istiyorum. Kakao yağlı kremler kaş kirpik uzatıyor. Arkadaşlar ben çok uzun zamandır kaş kirpik için araştırmalar yapıyorum. Yağları sürmekten nefret ediyorum. Çünkü sürekli gözüme akıyor. Yakıyor ve yaşartıyor gözümü. Gece sürüp yatamıyorum yastığı batırıyor. Yani yağları sürmekten bıktım ve ne yapabilirim diye düşündüm. Kayısı çekirdeği kremi ve acı badem kreminden daha ucuzdu bu kakao yağlı krem. Madem kakao yağı kaş kirpik uzatıyor ben de gerçek yağ içeren emilmesi güzel olan bi krem almayı düşündüm. Bilindik bir markanın kremini aldım. 1 aydır gündüz ve akşamları kullanıyorum. Müthiş derecede kaşlarımı gürleştirdi. Kirpiklerimi uzattı. Benim kirpiklerim düz ve kısadır. Kendimi ilk defa böyle gördüm. Kaşlarımın boşluklarını hiçbir yağ dolduramamıştı. Bu kreme gerçekten bayıldım. Bir yere gitsem hep yanımda taşıyorum. Gece orda kalırsam süreyim diye. Eski bir maskara kabına boşaltmak istemedim. Onunla süremiyorum. Size tavsiyem, ben lip gloss şişesine boşalttım kremi. Şırınga yardımıyla ya da pipetle boşaltabilirsiniz. İnşallah yardımcı olabilmişimdir. Uzun tuttum hakkınızı helal edin ama bu konuda çok sıkıntılı olanları biliyorum. Ben de öyleydim. mutlaka öneriyorum. Hem akmıyor hemen emiyor :)

X