kan testi

ilayda51

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2008
25
0
kızlar ilk aşılamamı 5 mart da yaptırdım yarın kan testi yaptıracağım belli olurmu?çok merak ediyorum ve korkuyorum

Canım kanda en erken 12 günde çıkar. Senin de 12 gün geçtiğine göre yaptorabilirsin ama evde yapılanlarda çıkmaz. beta HCG ye baktırmalısın kanda

canım bende o hataya düştüm çatlatma iğnesinden 10gün sonra evde idrarda bakım çıkmadı çok üzüldüm sağolsun burdaki arkadaşlar bana moral verdiler bence sende bir iki gün daha sabret eminolursun ben hala acaba demekten kendimi alamıyorum ama sen bilirsin inşaallah güzel habrelerinide duyarız

ya bugün gittim ama burada kan testi yapmıyorlarmış.sanki hevesim kırıldı,diğer test için erken zaten bilmiyorum ne olacak sonuç.şu an o kadar kötü ağrım varki,akşamı zor ettim valla.cevaplarınız için çok teşekkürler arkadaşlar

Canım başka bir yered yaptıramazmısın yarın?belli olur kanda...Kesin.

İdrardada olmazsa adet gününde bak.Benim tam adet günü hafif bi çizgi çıkmıştı.

yarın kesin yaptıracağım.dua edin yarın haber veririm inşallah hayırlısı olur.çok heyecanlıyım

Canım benim göğüslerimde hiç ağrı olmazdı,aşılamadan sonra göğüs uçlarıma dokunamaz oldum,belimin ve kasıklarımın ağrısından zaten duramıyorum ama herkeste belirtiler farklı olur diye ümitlenmek istemiyorum ha birde kaşıntı ve akıntım çok .dediğin gibi hepimizin hakkında hayırlısı olsun

arkadaşlar bişey daha sorcam size kan testi hemen belli oluyormu?yani kan verdikten kaç saat sonra belli oluyor?

canım kan verdikten 1- 2 saat sonra belli oluyo yani seni eve yolluyolar bu saatte gel diyolar
hayırlısı olsun hade bakalım

çok üzgünüm çünkü sonuç negatif........................küçücük de olsa içimde bi ümit vardı o da yok oldu

arkadaşlar kafama takılan bişey var doktor daha belli olmaz, adetin geçtikten sonra gel dedi ama bügün aşılamamın 14.günüydü.belli olsa şimdiye kadar belli olurdu öyle değilmi hem kan hem idrarda test yapıldı her ikiside ne---ga---tif.daha neyin belli olması gerekiyor anlamadımki..hem aşılamamın 14. günü olsaydı kesin çıkardı değilmi?

yok şimdi daha iyiyim,ilk aşılamamdı,daha öncede söylemiştim aslında hazırlıklıydım ama ister istemez insan üzülüyor.bakalım 2.de neler olacak hayırlısı olsun diyorum.zaten ogün test sonucunu öğrendik akşam adet oldum.nisanı bekliyorum şimdi cevabın için teşekkürler canım.

X