Kan sulandırıcı oksapar

lora01

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2024
24
4
27
Kan pıhtılaşmam var gebelik boyunca oksapar kullanmam gerekiyor çok yanma oluyor uygulama yaparken, yanma hissini nasıl aza indiririm rskler

Ben bu ilacı babama yapıyordum, eğer kendiniz yapacaksanız batırmadan önce teninizi sıkıp batırdıktan sonra teni serbest bırakıp önce enjektöre azcık çekin eğer kan gelmiyorsa yavaşça verin ilacı. Hızlı verilince çok yanıyor.

İlacı çok yavaş vermek ve elinin titrememesi lazım o zaman gerçekten çok farkediyor. Bir de yapmadan önce 5 dakika buz uygulaması yapıyorlarmış uyuşturuyormuş☺️

Ben bu ilacı babama yapıyordum, eğer kendiniz yapacaksanız batırmadan önce teninizi sıkıp batırdıktan sonra teni serbest bırakıp önce enjektöre azcık çekin eğer kan gelmiyorsa yavaşça verin ilacı. Hızlı verilince çok yanıyor.
Deri altı enjeksiyonda geri çekip kan gelmesini kontrol etmeye gerek yok bu ilaç aynı zamanda damaryolundan da uygulanabilen bir ilaç zararı yoktur.

Olabilir, riske girmeme açısından kontrol edilip verilmesi daha iyi olur, sonuçta gebe.
Yağlı dokuya yapılan enjeksiyonun riski yoktur, gebe olsa da. Hiçbir hastanede hiçbir sağlıkçının clexane uygularken kan kontrolü yaptıgını göremezsiniz. Sağlıkçı değilseniz yanlış bilgi vermeyiniz, ben sağlıkçıyım.

Yağlı dokuya yapılan enjeksiyonun riski yoktur, gebe olsa da. Hiçbir hastanede hiçbir sağlıkçının clexane uygularken kan kontrolü yaptıgını göremezsiniz. Sağlıkçı değilseniz yanlış bilgi vermeyiniz, ben sağlıkçıyım.
Bana bu ilacı uygulamayı gösteren de sağlıkçı, demekki ya uygulama farklılığı ya da tutarsızlık var.

X