Kan grubu-Kisilik iliskisi

B Grubu Kadını
İstek doludur. Sekse hiç hayır demez. Para konusunda eli ya çok açıktır ya da çimridir

cimri degilim elim aciktir. Cevremde o kadar cok alacagim var ki...
bayaa uyuyor.

ama esim 0 gurubu, niye uymadi?

0 Grubu Kadını
Mutfan masraflarından kısarak kendine hoş elbiseler alır. Çocukları biraz ele avuca geldiğinde hemen çalışma hayatına dönmek, toplumdaki yerini almak ister. Yemek yapmakla fazla uğraşmak istemez. Pratik yemekleri tercih eder.
Eeeeeeeeee...Bu bana hiç uymuyorki.Nasıl kan grubu kişilik testi bu böyle

0 Grubu Kadını
Mutfan masraflarından kısarak kendine hoş elbiseler alır. Çocukları biraz ele avuca geldiğinde hemen çalışma hayatına dönmek, toplumdaki yerini almak ister. Yemek yapmakla fazla uğraşmak istemez. Pratik yemekleri tercih eder.

bana uymuyo çünkü ben yengeç burcuyum ve yengeç burcu için ailesi herşeyin önündedir:)

A Grubu Kadını
Para harcamasını çok sever. Seksi iç çamaşırlarına düşkündür. Çocukları çok sever ve çocuk sahibi oldukdan sonra eşini ihmal eder. Değişikliği seven biridir

VALLA NE DESEM BILMEM KI :))))

AB Grubu Kadını
Erkeklerin yüreğini hoplatan elbiseler giymeye bayılır. Para konusunda tutumludur. Yemek pişirmekte, mükellef bir sofra hazırlamakta üzerine yoktur.

AB Grubu Erkeği
Aile içinde mutlaka sözünün dinlenmesini, isteklerinin yapılmasını ister. Hoşgörülü ve kararlıdır. En iyi aşıklar bu grupdan çıkar. Eşine ev işlerinde yardım etmekten çekinmez.

cidden aynısı ya aşkımla aynı grubuz biz aynısı ama öle yürek hoplatan giysiler giymem bi o uymamış

X