Doğuma Hazırlık İSTANBUL ANADOLU YAKASINDA ÖNEREBİLECEĞİNİZ İLGİLİ DOKTOR.

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

Duygu2110

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2019
77
29
Sevgili anneler ve anne adayları 😊

12 Haftalık hamileyim. Doktorumdan çok emin olamıyorum. Hastane özel ama aynı zamanda ssk geçerli oldugu için biraz devlet hastanesi kıvamında dolu. Doktor soru sormadıgım sürece beni fazla aydınlatmıyor. Olması gereken test ve herşeyi otomatikleştirmiş şekilde yapıyor. İnsan bu dönemde ilgi ve destek bekliyor doktorundan. Kilomu bile ölçmedi,aradığında telefonu açmıyor msjla geri dönüş yapıyor. Tribe girmeye başladım.Çok hastası var memnun insanlar, Sakin, olumlu biri ama tam tatmin olamıyorum. Anadolu yakasında ilgili önerebileceğiniz doktor varmı? Kartal tarafında oturuyorum. Şimdiden teşekkürler

Nasıi bir ilgi bekliyorsunuz. Herseyle ilgileniyor kilonu ölçüyor mu
Tansiyonuna baktımı
İkilitest günün hakkında bilgi verdimi
Yanlış anlamayın ama bazı anne adayları doktorlardan naz çekmesini bekliyor. Yani siz mi aşırı hassas sınız doktor ilgisizmi
Hassasım ben derseniz özel doktorlar var özel olarakta hastaneye gelen. Onlarla ilerleyebilirsiniz

12 Haftalık hamileyim. Doktorumdan çok emin olamıyorum. Hastane özel ama aynı zamanda ssk geçerli oldugu için biraz devlet hastanesi kıvamında dolu. Doktor soru sormadıgım sürece beni fazla aydınlatmıyor. Olması gereken test ve herşeyi otomatikleştirmiş şekilde yapıyor. İnsan bu dönemde ilgi ve destek bekliyor doktorundan. Kilomu bile ölçmedi,aradığında telefonu açmıyor msjla geri dönüş yapıyor. Tribe girmeye başladım.Çok hastası var memnun insanlar, Sakin, olumlu biri ama tam tatmin olamıyorum. Anadolu yakasında ilgili önerebileceğiniz doktor varmı? Kartal tarafında oturuyorum. Şimdiden teşekkürler

Koşuyolu Medipol'de Suna Kabil Kucur tavsiye ederim. Suna Hanım da benim kilomu ben söyleyene kadar ölçmedi ama takibi çok iyidir. Mesajlara muhakkak döner. Zaten çok fazla hastası var ve bence doktorunuzdan sürekli aramalarınıza cevap vermesini beklemeyin. Acil bir şey olmadığı sürece tabii ki. Ama sanıyorum ki siz de benim gibi vesveselisiniz :KK45: O yüzden Suna Hanım'ı tavsiye ederim. Bana çok iyi geldi :KK36:

Avicenna Umut Hastanesi'ne mi gidiyorsunuz ?

X