İş yerimde hoşlandığım kişiye ilk adımı nasıl attırabilirim?

Betty12

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2023
33
9
26
Arkadaşlar iş yerimiz küçük bir yer. Hoşlandığım kişiyle ara sıra günaydınlaşmamız var daha önce iki kelime öğrenci hakkında konuşmuşluğumuz var o kadar. Kendisinden son iki 3 haftadır hoşlanmaya başladım. Göz temasımız oluyor bazen ama emin olamıyorum kendisinden. Pek konuşkan biri de değil biraz çekingen kalıyor. İlgisi olsa zaten bunu açıkça belli eder miydi? Biraz daha zamana mı bırakmalıyım? 2 aydır orada çalışıyoruz sadece.

Çok uzun bi zaman olmamış ama ilgisi olsa sadece günaydınla da kalmazdı, göz teması olması da normal yani bence platoniksiniz şu an ama yine de zamana bırakın hayırlısı

ilgisi olsa kesin belli eder, çok aşırı özgüvensiz falan değilse. o kadar özgüven sorunu olan erkekle de ne kadar ilişki olur bilemedim. bir şey yapmayın siz bence. cevap vermez falan, bu sefer bunalırsınız küçük iş yerinde her gün karşı karşıya olacaksınız.

Göz teması veya günaydın demesi ilgisinin olduğunu göstermez. İlk adımı attırmak için bir şey yapmayın . Size karşı birşeyler hissediyorsa zaten adım atar.

X