İradesizliğime Merhaba 2. Gün

civciv annesii

Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2024
221
230
23
Selam kızlar Sabah kahvaltısı =Yumurta,yarım avakado,2 kaşık yoğurt
Öğle yemeği =Ayran çorbası,Salata
Akşam yemeği= Fırında somon,salata,1dilim tam buğday ekmeği
Ara öğünler 1 adet muz 3 ceviz 2 kaşık yoğurt

Akşama doğru zorlandım. Eşim evi abur cubur doldurdu. Biz diyete girince bu erkeklere ne oluyor 😭 Kendisi genetik olarak asla kilo almıyor. Bir de ben evi abur cubur dolduruyor dediğimde aklınıza üç beş çikolata gelmesin bir dolap dolusu aburcubur gelsin 😭 saat şuan inglterede 22.15 pizza söylemiş Allahım bana sabırlar ver 😭 Pizza gelince her an diyeti bozabilirim. Dua edelim tüm gün boşa gitmesin.

Son düzenleme:
Selam kızlar Sabah kahvaltısı =Yumurta,yarım avakado,2 kaşık yoğurt
Öğle yemeği =Ayran çorbası,Salata
Akşam yemeği= Fırında somon,salata,1dilim tam buğday ekmeği
Ara öğünler 1 adet muz 3 ceviz 2 kaşık yoğurt

Akşama doğru zorlandım. Eşim evi abur cubur doldurdu. Biz diyete girince bu erkeklere ne oluyor 😭 Kendisi genetik olarak asla kilo almıyor. Bir de ben evi abur cubur dolduruyor dediğimde aklınıza üç beş çikolata gelmesin bir dolap dolusu aburcubur gelsin 😭 saat şuan inglterede 22.15 pizza söylemiş Allahım bana sabırlar ver 😭 Pizza gelince her an diyeti bozabilirim. Dua edelim tüm gün boşa gitmesin.
Eğer o pizzaya sabrederseniz herşeye sabrederseniz sakın direncinizi kırmayın🌸

Yemedim ama okadar inatçı bi eşim var ki ben yemediğim halde benim payımı bırakıyor çöpe de gitse küflense de yemiyor. O pizza biraz evi kokutacak anlaşılan 🥲 Gece uykulu uykulu kalkıp ağzıma atmam umarımmm
Eşiniz acaba sizin bu halinizi mi seviyor 🥹 onunla konussaniz neden iradenizi kırmaya çalışıyor. Belki ciddi olduğunuzu farkederse destek olmak için daha farklı şeyler yapabilir 🥹

Eşiniz acaba sizin bu halinizi mi seviyor 🥹 onunla konussaniz neden iradenizi kırmaya çalışıyor. Belki ciddi olduğunuzu farkederse destek olmak için daha farklı şeyler yapabilir 🥹
Aç kaldığımı düşünüyormuş üzülüyormuş 😭😅 Bana diyor ki sen sevimli bi bebek olduğun için aç kalmamalısın 😨 Valla hep onun yüzünden veremiyorum zaten. 😫

Aç kaldığımı düşünüyormuş üzülüyormuş 😭😅 Bana diyor ki sen sevimli bi bebek olduğun için aç kalmamalısın 😨 Valla hep onun yüzünden veremiyorum zaten. 😫
Bunu isteginizle yaptiginizi anlamasi gerek.Yani ne kadar fazlaniz var bilmiyorum ama sağlık açısından önemli bir durum. Düşüncesi çok tatlı ama yine de anlaması gerekiyor 😔

Akşam biraz salata yemem konusunda o kadar israr etti ki.. ağzıma zorla koyacaktı. Abartma salatadan bir şey olmaz diyor. Bağırıp odayı terk ettim. Saygı duyacaksın dedim.

X