İğneli Epilasyon İğneli epilasyon

Kubbyy

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2020
2
0
26
Kızlar lütfen yardım edin iğneli epilasyon için iyi bir yer arıyorum Avrupa yakasında Zeynep hanım dolu olduğunu belirtmiş ücreti çok önemli değil önemli olan iz kalmaması

Merhaba, Anadolu yakası size uyar mı Bilmiyorum ama bende buradan tavsiye ile Kozyatağı Atatürk Caddesi üzerinde gittiğim yerde Derya Hanım ile tanıştım. Ocho Med olarak kendi yerini açtı şuan memnun kalacağınız deneyime sahip önerebilirim. Bende çok sıkıntı çektim hem tüylerden hem iyi bir yer bulabilmek için sizi çok iyi anlıyorum.

Selam canım ben Hangı Zynep Hanımdan bahsedıyorsun ? Ben arastırdım en ıyı 2 tane yer var bırısı ZEYNEP POLAT bırısı EPIBEAUTY ZEYNEP OCAK. Ben zeynep polata yazdım ancak cok gec dondugu ıcın zeynep ocaktan aldım hatta haftaya baslıcam yüzüm ıcın. Zeynep ocak en ince iğne kullanıyor dıye okudum ve yıllardır tecrubelı umarım memnun kalırım :)

Bu arada Zeynep POLAT ıcın bana yazdılar musaıtlık yok falan demedıler ama tabı tarıh sordım belkı yakın tarıh yoktur.

Merhaba Ümraniye caren güzellik salonunu tavsiye ederim. Çok çok memnun kaldım işinde uzman olmaları önemli gayet makul fiyata çok ilgilendi Gül hanım asla iz kalmadı çok memnunum . 0538 515 64 58 numaradan ulaşabilirsiniz kendisine yardımcı olacaktır

Merhabalar, kesinlike Ocho Med. Derya ve Sevil Hanımlar. Ben derya hanım ile tüm yüx bitirdim yıllar önce. Sonra kollar bacaklar kalça derken popoyu bitirmek üzereyiz. Sırada bel ve genital üst kısım var inşallah🙏🏻

Merhaba ben bi çok iğneli epilasyon yaptırmış deneyim kazanmış biri olarak yazmak istiyorum😌 öncelikle iğneli epilasyon yaptıracağınız kişi çok önemli ben ilk özel bi hastanede iğneli epilasyon yaptırmıştım iki kil almak için nerdeyse yarım saat harcıyordu bende bilmediğim için zor oluyor sanıyordum daha sonra Şirinevler’de Özlem Ateş iğneli epilasyon taptırdım çok memnundum ama maalesef artık çalışmıyor. Daha sonra araştırmalar sonucu şişlide Ayten epilasyona gittim epilasyon öncesi bikini bölgemi uyuşturup öyle yapıyordu ama bi kaç gitmeme rağmen kıllarımda azalma olmadı ve bıraktım en son Halkalıda GİZEM KARTAL isimli bir iğneli epilasyon uzmanıyla tanıştım ve gerçekten aradığımı buldum 🥰 o kadar güvenilir ve titiz çalışıyor ki hem eli hızlı hem güvenilir hemde kesinlikle diğer iğneli epilasyon yapanlarla göre gözle görülür fark var. Kıl sayımda ilk yaptığı günden itibaren azalma oldu ve ben normalde uyuşturmadan bikini bölgeme yaptıramıyordum ama gizem hamımın eli çok hafif 🤗 Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim benim yaşadığım mağduriyeti hiç kimse yaşasın istemiyorum o yüzden anlatmak istedim ☺️

Merhaba, ben yeni üye oldum. İğneli epilasyon için yazıyorum. Zeynep Ocak EpiBeauty'den seans aldım. hiç iz bırakmadılar gerçekten çok çok iyi tavsiye ederim. Lazer epilasyon da yapılıyormuş. Ancak iğneli epilasyonda iz bırakmadan yapabilmek çok önemli. çok iyi ve titiz çalışıyorlar.

X