HPV sonucum ve süreç içerisinde yaşadıklarım

Evet canım yaşından dolayı çok kolay atlatacaksın emin ol, sadece kuralla uy lütfen, siğillerini de bir an önce yaktırabilirsen iyi olur ve lütfen onlara daha çok yayılmaması için jilet uygulaması yapma, makasla kısaltabilirsin.

Hangi şehirdesin, yardımcı olabilirim belki.
İnstagram varsa oradan konuşabiliriz isterseniz

Aynı hastalıktan muzdaribim 23 yaşındayım bende nişanlımla birlikteliğimizden kapmıştım tip 6 Lsıl çıktı bugün kolposkopi yapıldı doktorum 90 ihtimalle cin 1 dedi ama bakalım gerçekten zor bir hastalık Allah kimsenin başına vermesin maalesef taşıyıcı hep erkekler oluyor olan kadınlara oluyor ben çok cahildim moralinizi bozmayın her şey geçer kontrollerinizi aksatmayın sizde kötü alışkanlıklardan uzak durum istanbuldaysanız uygun fiyatlı iyi doktorlar önerebilirim

Aynı hastalıktan muzdaribim 23 yaşındayım bende nişanlımla birlikteliğimizden kapmıştım tip 6 Lsıl çıktı bugün kolposkopi yapıldı doktorum 90 ihtimalle cin 1 dedi ama bakalım gerçekten zor bir hastalık Allah kimsenin başına vermesin maalesef taşıyıcı hep erkekler oluyor olan kadınlara oluyor ben çok cahildim moralinizi bozmayın her şey geçer kontrollerinizi aksatmayın sizde kötü alışkanlıklardan uzak durum istanbuldaysanız uygun fiyatlı iyi doktorlar önerebilirim
Çook geçmiş olsun🙏🌸
Yaşınız genç halledersiniz cın1 4-5 ayda geriliyor kurallara uyduğunuz taktirde👌🏻
Burada cın2 olup da gerileyen var, üzülmeyin.
Sigara kullanımı yoktur umarım.

Çook geçmiş olsun🙏🌸
Yaşınız genç halledersiniz cın1 4-5 ayda geriliyor kurallara uyduğunuz taktirde👌🏻
Burada cın2 olup da gerileyen var, üzülmeyin.
Sigara kullanımı yoktur umarım.

Teşekkür ederim bu hastalıktan sonra sigarayı bırakmak zorunda kaldım ben Eylül ayında ilk belirtiyi verip gitmemiştim korkumdan nisan ayında teşhisim koyuldu umarım geriliyordur dediğiniz gibi

Teşekkür ederim bu hastalıktan sonra sigarayı bırakmak zorunda kaldım ben Eylül ayında ilk belirtiyi verip gitmemiştim korkumdan nisan ayında teşhisim koyuldu umarım geriliyordur dediğiniz gibi
Bu arkadaşın yaptıklarını uygularsanız ben gerileyip gideceğine çok eminim🙏🥰

Bu süreçte Süleyman Hocanın youtube yayınlarını da dinlemenizi mutlaka tavsiye ederim, hem çok faydası oluyor, hem de bayağı bir rahatlatıyor.

Aşıyı da ihmal etmeyin, hastalığın gerilemesinde büyük rolü var ve siğiller tekrar etmiyor👌🏻
26 yaş altı olduğunuz için ilgili belediye de başvurursanız ücretsiz olarak vurulabilirsiniz belki.

Merhaba tip 6 düşük riskli deniliyor ama baska tip te olmadıgından emin misiniz ? Sadece tip 6 cin 1 garip geldi bana:)

Merhaba tip 6 düşük riskli deniliyor ama baska tip te olmadıgından emin misiniz ? Sadece tip 6 cin 1 garip geldi bana:)
Başka tip de vardır mutlaka ama, belki o sırada hpv testi alınırken var olan diğer tip numune çubuğuna gelmemiş ve sonuç raporuna da yansımamış olabilir.

X