Çamaşır ve Kurutma Makineleri Hoover camaşır kurutma makinası kullanan varmı?

okyonus

Dua,sabır,şükür...
Pro Üye
8 Şubat 2011
16.370
27.596
Hoover camaşır kurutma makinası kullanan varmı?bırkac kişi tavsıye ettı kararsız kaldım 9 kg lık olanı çok ıyıymiş tavsıye eden varmı nasıldır kı butun beyaz esyalarım bosh kurutma makınası baktık bosh 3000 lıra dedıler cok pahalı geldı :KK14:

Kurutma değil de , çamaşır makinasını kullanıyorum , çok memnunum...

Baktıgımız magazada yıkama kurutmalı makına varmıs sadece kurutma makınası yokmus gelmez artık fabrıkada yok dedı satıcı:KK43: arcelıge baktık 7 kg lık olan 699 tl kampayalı fıyatıymıs sanırım onu alıcaz hoover ıstıyırdum malesef baska satıs yerı yok burda:KK14:

6 yıl önce makineler 700 TL miş şimdi maşallah aynı makineee 2bın 3bın 4bın Allahımmm biz ölelimmm . . .

6 yıl önce makineler 700 TL miş şimdi maşallah aynı makineee 2bın 3bın 4bın Allahımmm biz ölelimmm . . .

Bende hoover almayı düşünüyorum fakat
A ve ya b sınıfı kafamı kurcalıyor kullanan varsa elektrık faturası ne kadar fark etti yazabilir mi ?

Kurutma makinesi alacaklar arkadaşlar; yoğuşturmalı yerine ısı pompalı almak daha iyiymiş bilginiz olsun.
Ben de araştırma yapıyorum bu sıra, Grundıg markayı gözüme kestirdim, black friday i bekliyorum.

Kurutma makinesi alacaklar arkadaşlar; yoğuşturmalı yerine ısı pompalı almak daha iyiymiş bilginiz olsun.
Ben de araştırma yapıyorum bu sıra, Grundıg markayı gözüme kestirdim, black friday i bekliyorum.
yaa ben de grundıg markayı çok sevdim çamaşırlara direk göndermiyormuş deterjanı ve enerji kullanımı acısından diğerlerinden daha iyi gibi görünüyor. indirim günlerinden bilginiz var mı? sadece 22 kasımdaymış galiba vestel in indirimi diğerleri kaçında olacak bilmiyorum.

yaa ben de grundıg markayı çok sevdim çamaşırlara direk göndermiyormuş deterjanı ve enerji kullanımı acısından diğerlerinden daha iyi gibi görünüyor. indirim günlerinden bilginiz var mı? sadece 22 kasımdaymış galiba vestel in indirimi diğerleri kaçında olacak bilmiyorum.
Bu hafta pazartesi 2099 tl idi, saftirik gibi almadım o gün, çok pişmanım..
29 Kasım Cuma black friday.

Kurutmayı alana kadar çamaşır yıkamıyorum, boykot ediyorum :KK48: o yüzden bir an evvel almam lazım.
Vestel de hangi modeli öneriyorlar, biliyor munuz?
ben tüm eşyalara baktığım için ankastre ve bulaşık mak. vestel alacagım ama çamaşır makinesinde grundıg kurutma da hoover güzel diye düşündüm siz sadece kurutma mı bakıyorsunuz?

ben tüm eşyalara baktığım için ankastre ve bulaşık mak. vestel alacagım ama çamaşır makinesinde grundıg kurutma da hoover güzel diye düşündüm siz sadece kurutma mı bakıyorsunuz?
Ben sadece kurutma bakıyorum evet..
Siz çeyiz için mi alıyorsunuz?
Ben 7 ay önce evlendim, çeyizleri alırken evimizin müsait olup olmayacağını bilemediğimiz için kurutmayı almamıştık, o zamandan beri idare ettim ama çamaşır olayı bana acaip zul geliyor, bide alerjim var, çamaşırın tozu da beni perişan ediyor, o sebeple alalım artık dedik.

Ben sadece kurutma bakıyorum evet..
Siz çeyiz için mi alıyorsunuz?
Ben 7 ay önce evlendim, çeyizleri alırken evimizin müsait olup olmayacağını bilemediğimiz için kurutmayı almamıştık, o zamandan beri idare ettim ama çamaşır olayı bana acaip zul geliyor, bide alerjim var, çamaşırın tozu da beni perişan ediyor, o sebeple alalım artık dedik.
evet ben çeyiz alıyorum..
benim de evim küçük oldugu için asacak yerim yok o yüzden almak zorundayım
siz diğer eşyalarınızı ne aldınız ?

Kızlar bende alıcam kurutma makinası bana da haber verir misiniz indirim olursa

evet ben çeyiz alıyorum..
benim de evim küçük oldugu için asacak yerim yok o yüzden almak zorundayım
siz diğer eşyalarınızı ne aldınız ?
Buzdolabım Beko, çamaşır ve bulaşık arçelik, fırınım da arçelik, ocak ve davlumbaz evde vardı..
Bir de size temizlik robotu öneririm, eve aldığımız en en iyi şey oldu.

Kızlar aldınız mı hoover kurutma makinesi. Ben b sınıfı 10kg olandan aldım bikac gün önce ama tuy filtesinin dışında heryer tüy oluyor her kurutmadan sonra filtreyi temizlememe rağmen. Eşyaların üstü kapak lastik heryer tuyleniyor. Teknik servisi aradık normal dediler ama bana pek inandırıcı gelmedi.Makinesi

Eklentiler

• IMG-20200401-WA0016.jpg
    IMG-20200401-WA0016.jpg
    73,4 KB · Görüntüleme: 562
  • IMG-20200401-WA0015.jpg
    IMG-20200401-WA0015.jpg
    56,5 KB · Görüntüleme: 432
  • IMG-20200401-WA0014.jpg
    IMG-20200401-WA0014.jpg
    71,6 KB · Görüntüleme: 415
X