hangisi daha kullanisli?

ronniee

bos yapma
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2018
131
38
evime komple perde alma asamasindayim fakat perdecilerin cogu mutfak icin stor daha kullanisli diyor koku sinme temizlik acisindan fakat bazilari da tul diyor kirlendigi gibi at makineye yikansin diye kararsiz kaldim stor perde de askilarinda bozulma sorunlari olur mu indirme kaldirma acisindan tul perde gercekten cok mu yag cekiyo?

evime komple perde alma asamasindayim fakat perdecilerin cogu mutfak icin stor daha kullanisli diyor koku sinme temizlik acisindan fakat bazilari da tul diyor kirlendigi gibi at makineye yikansin diye kararsiz kaldim stor perde de askilarinda bozulma sorunlari olur mu indirme kaldirma acisindan tul perde gercekten cok mu yag cekiyo?
Store perde de çok yağlanıyor ve yokaması çok zor,ama daha şık duruyor

İlk zamanlar stor perde göze çok hoş geliyor. Havalı havalı. Ama sonrası eziyet. Evde yıkanması gereken storlarla karşılıklı bakışıyoruz. Anca ıslak sabunlu bezle siliyoruz.

bir yerde okudum cami bile kolay açamıyorum denmisti evet bence de cok klas duruyo ama vazgeçtim sanırım
Dogru demişler karsı binada kullan komuşlar var mesela camı doğru düzgün acamiyorlar,temizlenmesi ayrı dert,bozulması ayrı,komşunun bozuldu mesela cıkartılar tamire gidiyor sanırım,yeniside takamadi oldugu gibi evin içi gözüküyor kadin vazgecti ondan tül yaptırdı,birde altina ince güneslik,cok güneş aliyorsa tül cabuk yıpranıyor.

Mutfakta ikisini de kullanan biri olarak kesinlikle tül perde diyorum.Stor perdeden öyle bıkmıştım ki bir süre perdesiz takıldık, yakınımızda ev yoktu tabii 😊

X