hamile olanlar!!!iladet olmadan hissediyormusnuz bebişinizi gerçekten

Bebiş falan yok ama valla adet 1-2 gün bile geçse hemencecik hamile moduna giriveriyorr beynimkaydirigubbakcemile3 valla böyle oluncada hep kendikendime sordum hakketende hissedermiyimm?? yoksaaaa yine herzmanki paranoyaklığımmı derimmm
delikafaduldendelikafadulden

ben iki aydir ki korunmuyorum bebek dusunuyorum gecen ay adetim gecikince hamile oldugumu dusundum ama sadece dusundum bu ay adetime 1 gun kaldi ama bebiş:CüvCüv::emir_bebek:imi bu defa hiss ediyorum.İnşallah hepimiz hislerimizde yanilmayiz.

kızlar adet qünü qelmeden bebişi hissetmek pek mümkün olmuyor ama tabiki heyecan ve umutun verdiği etkilerle istekleriniz doğrultusunda hissettiğinizi zannede bilirsiniz :) fakat.. test yaptıkdan sonra o ikinci çizqiyi qördüğünüz anda anne ve hamile moduna qiriyosunuz içiniz huzurla doluyor çok farklı bi duyqu Allah bütün isteyenlere o mutluluğu yaşatsın.. düşünsenize içinizde sizin ve sevdiğiniz insanın bi parçası var ufacık bi bebiş :) Allahım herkese annelik duyqusunu tattırsın sağlıklı bi şekilde bebişleri kucağımıza almayı nasip etsin inşallah :)

canım elbetteki belirtiler oluyor ama bebişi hissetmekmi dersin bilemem.ama bebişi 9. haftadan sonra yavaş yavaş hissediyorsun

slm benim de adetime 3 gün var bekliyorum ama bazı belirtileri de yaşamaya başladım göğüs uçlarımda büyüme ve renk değişikliği,sol yumurtalığımda bazen bi sızı,vajinal akıntı da artış vs. bakıcaz artık insan biraz kendini dinlediğinde yaşadığı farklılıkları görüyo canm hepimiz için hayırlısı olsun bhebişimizi yakın zamanda hayırlısıyla kucağımıza alalım

X