Hamile miyim?

Neriman76

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2024
4
1
22
IMG_20240424_221823.jpg
Test sonucum bu şekilde... İkinci çizgi silik olduğu için eşim hamile olduğuma inanmıyor. Hamile miyim sizce?

Eki Görüntüle 3419063 Test sonucum bu şekilde... İkinci çizgi silik olduğu için eşim hamile olduğuma inanmıyor. Hamile miyim sizce?
Pozitif 🌸 doktora giderseniz o da aynısını der sağlıklı bir döllenme ise..
Bu eşlerin bilmişi de hiç çekilmiyor kaç kere doğurmuş acep?

Benim de testim silik çıktı hatta daha silikti benimki kadın doğuma gittim direk kan testi yapmadan direk keseyi gördük ultrasonda 5 haftalıktı. Yeni olduğu için hormonlar yavaş yavaş yükseliyor. Pat diye gebe kalınca hormonlar tavan yapmıyor eşinize iletin
Hormonlar olmasa idrarla nasıl belli olsun gebelik😒

Pozitif 🌸 doktora giderseniz o da aynısını der sağlıklı bir döllenme ise..
Bu eşlerin bilmişi de hiç çekilmiyor kaç kere doğurmuş acep?

Benim de testim silik çıktı hatta daha silikti benimki kadın doğuma gittim direk kan testi yapmadan direk keseyi gördük ultrasonda 5 haftalıktı. Yeni olduğu için hormonlar yavaş yavaş yükseliyor. Pat diye gebe kalınca hormonlar tavan yapmıyor eşinize iletin
Hormonlar olmasa idrarla nasıl belli olsun gebelik😒
Çok bilmiş davranıyor cidden. Şuan sorunlarımız çok, bebekten sonra nasıl olur bilmiyorum

Çok bilmiş davranıyor cidden. Şuan sorunlarımız çok, bebekten sonra nasıl olur bilmiyorum
Hakkınızda hayırlısı olsun, şu an stresten uzak kalmaya çalışın. Hormonlar yükseldikçe duygusal olarak daha çok gel gitleriniz olacak dikkat edin kendinize
İnşallah gebelik de bebek de sağlıklı olur güzel haberler alırsınız🌸

Merhaba kızlar 14 Nisan da adet oldum 7 Mayıs’ta kan verdim 2.48 çıktı adetim yarın gösteriyor uygulamada belirtileri de bir haftadır kasık ağrım göğüste damarlanma bol sivilcelenme bel ağrısı ve perşembe günü başlayan nezle gibi bir halsizlik sizce değerim yükselmiş midir yarın tekrar kan vereceğim yükselme ihtimali var mı

X