Günlük Takviye

Devitamini

Guru
Pro Üye
Anneler Kulübü
22 Aralık 2013
1.857
3.813
Merhabalar,

Günlük olarak alabileceğim takviye(magnezyum vs.vs.) gibi sizlerin kullandığınız ve onerdiginiz takviyeler var mıdır? Yardımcı olursanız sevinirim :KK5:

Merhaba,
Ben Wellwoman diye bir ürün kullanmaya başladım. Günlük almam gereken tüm vitamin ve mineralleri karşılıyor. Deneyebilirsin sende. Bir araştır istersen link bırakayım sana.
...

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben takviye olarak balık yağı alıyorum markası easyfishoil omega 3 ve d vitamini takviyesi yani çok memnunum

Merhaba, ben 3 yıldır propolis kullanıyorum. Kullandığım iki takviye var zaten bir d vit diğeri de propolis. Hem çok dinç hissediyorum hem de hasta olmuyorum uzun bir süredir çok şükür. Coronadan korunmak için herkese tavsiye ediyorum. Bir sürü faydası var biraz araştırma yapıp sizde görebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim sık sık baş dönmelerim ve saçlı deride karıncalanmalarım olurdu. Covid sebebiyle D vitamininin çok önemli olduğunu öğrenince Venatura nın D3 K2 damlasını aldım. D vitaminini K ile beraber almak gerekliymiş. Doktor arkadaşımız önermişti. İnanın şikayetlerim bitti. Ayrıca 1 ay arayla propolis kullanıyorum. Her kış tekrarlayan boğaz ağrılarım olurdu. Ayrıca diş eti ağrılarım da vardı. Propolisle onlar da geçti. Bunun dışında egzamam olduğu için haftada 3 kez çinko alıyorum o da Venatura Çinko pikolinat 15 mg (bu form en iyi emilim olan formlardan biriymiş) ve B12 im düşük olduğundan haftada 2 kez Venatura metilkobalamin kullanıyorum. Sadece D vitaminini her gün kullanıyorum diğerlerini dönüşümlü kullandığımdan rahatsız da etmiyor.

X