Gülüp eğlenebileceğim yeri Geldiğinde beraber ağlayabileceğim iyi niyetli arkadaş arıyorum

Bende öyle bi arayistayim ama tabi burdan ilan verir gibi aramak tuhaf geldi açamadım başlık☺️ Kaç yaşındasın kuzum hangi sehirdesin☺️

Merhaba uzun zaman önce evlendiğim için şehir dışına taşındım sonrasında eşimle anlaşamadığımız için ayrıldım ve İstanbul’a döndüm döndüğümde bütün arkadaş çevremin 27 35 yaş arasında insanlarla tanışmak istiyorum kendim 29 yaşındayım tek amacım sadece arkadaşlık bir şeyleri beraber paylaşmak ve kendimi yalnız hissetmek istemiyorum yalnızlık hissi beni çok mutsuz etmeye başladı mutsuzluktan kurtulmak istiyorum bunu benimle beraber başaracak bir insan varsa temiz niyetli insanlarla tanışmak isterim

Merhaba uzun zaman önce evlendiğim için şehir dışına taşındım sonrasında eşimle anlaşamadığımız için ayrıldım ve İstanbul’a döndüm döndüğümde bütün arkadaş çevremin 27 35 yaş arasında insanlarla tanışmak istiyorum kendim 29 yaşındayım tek amacım sadece arkadaşlık bir şeyleri beraber paylaşmak ve kendimi yalnız hissetmek istemiyorum yalnızlık hissi beni çok mutsuz etmeye başladı mutsuzluktan kurtulmak istiyorum bunu benimle beraber başaracak bir insan varsa temiz niyetli insanlarla tanışmak isterim
Merhaba 🌞
Ben varım ama aynı şehirde değiliz
İnsan bazen en yakınına içini açamıyor sonra önüne gelir diye. Sende böylesin sanırım ☺️

Önemli değil ☺️
Evet bazen öyle oluyor doğru söylüyorsun
Sen hangi şehirdesin kaç yaşındasın?

Önemli değil ☺️
Evet bazen öyle oluyor doğru söylüyorsun
Sen hangi şehirdesin kaç yaşındasın?
Bursa'da yaşıyorum
cevap verirken yazıma yorumla diyerek cevap verirsen cevapladığın bana bildirim olarak döner,
diğer türlü göremem :KK43:
özelden de yazabilirsin bu arada

ee bi gününü nasıl geçiriyorsun mesela ?

X