Göz kapağı ameliyatı olanlar lütfen yardım edin:(

esrer

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
24 Mart 2022
14
7
42
Merhaba
Ben 10 gün önce göz kapağı estetiği ameliyatı oldum. Aslında çok ihtiyacım yoktu ama yinede rahatsız olduğum için yaptırdım herhangi bir sorun yaşamadım. Ancak sonucu çok da beğendiğim söylenemez😔 olmasaydım keşke gerek yokmuş diyorum kaş ile göz arası bana göre daraldı sanki gözlerim deri gidince küçüldü, çukurda kaldı ve bi şehla oldu bakışlarım umarım dr dediği gibi geçicidir😭 bence eski hali daha iyiydi😔 Bu ameliyatı olanlara sormak istediğim alınan deri tekrar esner mi orada tekrar oluşur mu? Eski haline gelir mi ? Bu konuda bilgisi olanlar yada yaptıranlar dan cevap bekliyorum

Merhaba
Ben 10 gün önce göz kapağı estetiği ameliyatı oldum. Aslında çok ihtiyacım yoktu ama yinede rahatsız olduğum için yaptırdım herhangi bir sorun yaşamadım. Ancak sonucu çok da beğendiğim söylenemez😔 olmasaydım keşke gerek yokmuş diyorum kaş ile göz arası bana göre daraldı sanki gözlerim deri gidince küçüldü, çukurda kaldı ve bi şehla oldu bakışlarım umarım dr dediği gibi geçicidir😭 bence eski hali daha iyiydi😔 Bu ameliyatı olanlara sormak istediğim alınan deri tekrar esner mi orada tekrar oluşur mu? Eski haline gelir mi ? Bu konuda bilgisi olanlar yada yaptıranlar dan cevap bekliyorum
Kac paraya yaptirdiniz

Merhaba
Genellikle şikayetler hemen eski haline dönmesi yönünde. Çok geçmiş olsun ama zamanla toparlayacaktır iyileşme süreci devam ediyor.

Deri fazlalığının 1,2 sene içinde yeniden oluşması bayağı bi mümkün. Bende 2 sene önce oldum deri fazlalıklarının hepsi gitmişti şuan eski haline dönmeye başladı. Zaten deri aldırıp bu tarz şikayetleri olan cok deriler yeniden oluşmaya başladı vs diye geçmiş olsun
Deri tekrar oluşur mu :KK43: hiç böyle bi yorum görmemiştim

Merhaba
Deri zamanla gevşiyor endişe etmeyin 🙏

Bende böyle bir hata yaptım malesef nasıl böyle bişey yaptım hala aklım almıyor. Çok ihtiyacım yoktu hatta beni güzel yapan şeyin gözlerim olduğunu anladım. Eski çekik gözlerimin gitti o kadar pişmanım ki 2 sene oldu yaptıralı malesef o göz kapağının üstündeki çukurluk zamanla daha da arttı gözlerim de kocaman oldu. Bakışlarım baygın baygın sanki çok yorgunmuşum gibi gözüküyorum. Gözüm ve kaşım arasında ki mesafe de azaldı. Yaşımı asla göstermeme rağmen bu ameliyattan sonra çok olgun gözüktüm gören herkes sana ne olmuş çökmüşsün diyor. O kadar pişmanım ki anlatamam. En büyük pişmanlıklarımdan gerçekten eski fotoğraflarıma bakıp ağlıyorum resmen🥹

merhaba bende 4 gün önce oldum şuan benimde garip duruyor üzgün bakıyorum sanki düzeldimi sizinki

merhaba haftalarca sinir bozukluğu içinde yaşadıktan sonra evet nihayet düzeldi hatta üstünde tekrardan fazla deri bile oluştu merak etmeyin o Çukur görüntü düzeliyor aynı zamanda tuhaf Bakışlar da düzeliyor çok şükür şu an tam istediğim gibi oldu yani geçiyor☺️

Bende böyle bir hata yaptım malesef nasıl böyle bişey yaptım hala aklım almıyor. Çok ihtiyacım yoktu hatta beni güzel yapan şeyin gözlerim olduğunu anladım. Eski çekik gözlerimin gitti o kadar pişmanım ki 2 sene oldu yaptıralı malesef o göz kapağının üstündeki çukurluk zamanla daha da arttı gözlerim de kocaman oldu. Bakışlarım baygın baygın sanki çok yorgunmuşum gibi gözüküyorum. Gözüm ve kaşım arasında ki mesafe de azaldı. Yaşımı asla göstermeme rağmen bu ameliyattan sonra çok olgun gözüktüm gören herkes sana ne olmuş çökmüşsün diyor. O kadar pişmanım ki anlatamam. En büyük pişmanlıklarımdan gerçekten eski fotoğraflarıma bakıp ağlıyorum resmen🥹
Goz kapagi dolgusu dusunebilirsiniz. Uzmeyin kendinizi bu kadar. Dolgu ile o kadar guzel yapiyorlar ki o cukurlari. İsin ehli birine ama mutlaka. Her doktor yapmiyor zaten

merhaba cevap verdiğiniz için teşekkür derim şuan 9. gündeyim ve baya ilerleme var cidden o üzgün bakışları yeriniceylan gözlere bırakmaya başladı.

Merhaba ozele bakar misiniz

Fatih Atmaca dan uzak durun lütfen. Biz gittik ve olmadan çıktık.
Fatih Atmaca dan uzak durun lütfen. Biz gittik ve olmadan çıktık.
Iyi DOKTOR tecrübeniz oldumu ?? Her gün hikâyesinde paylaşım yapan hastaları gösteren GÜLSÜM TETİK dr sevinçleri memnuniyet i paylaşıyor hastaları .. bu dr isin ehlimi orantılı yapıyormu iz bırakıyor mu ??? Karar veremiyorum !! Prof.dr.AYDIN GOZ U nasıl dir ??? Bilenler tecrübeden geçenler tavsiye önerileri bekliyorum.

Kesinlikle olma bi tanidigim.bi kizi kandirmislar bi goz doktoru ikna asamasinda sunu yapicaz bunu yapicaz diye ikna etmis simdi kiz hergun ahliyo gozde kuruluk seyirme gibi seyler de cabasi twk dertleri para paradan sonra umurlari da bile olmuyo hicbisey yapan doktrda istanbulda iskender alkib solmaz tam bi kasap uzak durun

Bende 17 gün önce göz kapağımı aldırdım doktor fazla almış gözümle kaşım arasındaki mesafe çok dar çok pişmanım eski göz kapağımın genişliğini istiyorum doktor Şuan ödemli deri kendini salıcak diyor ama ne kadar salıcak bu deri kendini 🥺🥺 lütfen yaptırıp deneyimleri olanlar paylaşsın çok pişmanım

X