Görmezden gelemiyorum

Hah işte bu yüzden sizden çekinmiyorlar. Güleryüzlü öğretmen daha iyi öğretir diye bir şey yok. Öğrencinin hazır motive olmuş şekilde gelmediği okullarda siz sert olmak zorundasınız. Yoksa iyi öğrencileri mundar edersiniz
Maalesef öyle. Bazı sınıflara azcık bile müsamaha göstermeye gelmiyor. Dün kötü bir sınıfı epey bir haşladım çıt çıkmadı. Ama bu kez motivasyonum düşüyor ders kötüleşiyor. Her türlü sıkıntı yani.

Maalesef öyle. Bazı sınıflara azcık bile müsamaha göstermeye gelmiyor. Dün kötü bir sınıfı epey bir haşladım çıt çıkmadı. Ama bu kez motivasyonum düşüyor ders kötüleşiyor. Her türlü sıkıntı yani.
Ders kötüleşiyor mu 😂 sınıf dingonun ahırına dönünce ders iyi mi geçiyor yani? O sınıfı bundan sonraki her ders haşla, gık diyeni pişman et çocukların yazılı notları bile yükselir dene istersen

Ders kötüleşiyor mu 😂 sınıf dingonun ahırına dönünce ders iyi mi geçiyor yani? O sınıfı bundan sonraki her ders haşla, gık diyeni pişman et çocukların yazılı notları bile yükselir dene istersen
Evet ders kötüleşiyor çünkü motivasyonum kalmıyor anlatacak. Hiçbir sınıfın dingonun ahırına dönmesine zaten izin vermiyorum. Dengeyi güzel tutmak gerek.

X