Gebelik var mı ?

dnzblt06

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2023
68
18
29
Bugün adet günüm. Miratech erken gebelik testi yaptım 5 dk içinde IMG_0038.jpeg silik hayalet bir çizgi çıktı. 10 ve üzerini ölçüyor. Başka sente lady adında bir gebelik testi yaptım bu da 25 ve üzerini ölçüyor. Onda göremedim açıkcası çift çizgiyi. Ümit var mıdır acaba ? 😕Yardım ederseniz sevinirim

Bugün adet günüm. Miratech erken gebelik testi yaptım 5 dk içinde Eki Görüntüle 3421051 silik hayalet bir çizgi çıktı. 10 ve üzerini ölçüyor. Başka sente lady adında bir gebelik testi yaptım bu da 25 ve üzerini ölçüyor. Onda göremedim açıkcası çift çizgiyi. Ümit var mıdır acaba ? 😕Yardım ederseniz sevinirim
Evet usttekinde silik gözüküyor. Kan ver canım varsa çıkar zaten. Beta önce kana sonra idrara yansıyor.

Bugün adet günüm. Miratech erken gebelik testi yaptım 5 dk içinde Eki Görüntüle 3421051 silik hayalet bir çizgi çıktı. 10 ve üzerini ölçüyor. Başka sente lady adında bir gebelik testi yaptım bu da 25 ve üzerini ölçüyor. Onda göremedim açıkcası çift çizgiyi. Ümit var mıdır acaba ? 😕Yardım ederseniz sevinirim
Kan testi verdiniz mi ?

X