Gebelik testinde sonradan 2. Çizgi çıkması pozitif mi?

Sabah ilk idrarla yapın daha sağlıklı olur bir de hastaneyi beklemenize gerek yok aslında sağlık ocağına gidin sabah 9-10 arası alınıyor kan ertesi sabah da sonucu çıkıyor
Benim durumum çok farklı ben ağrılı regl dönemleri için gittim Dr ye bana zylanda doğum kontrol hapı verdi ilk kutu bitti sonra ikinci kutuya başladım o zaman da doğal olarak başka bir korunma yöntemi kullanmadık regl bitimi hamile kalmışım 2 kutunun yarısına geldigimde 4 gün gecikince fark ettim bende ve ben aslında beklemediğimiz birşey olduğu için sonlandırma kararı aldık cuma günü bı aksilik olmazsa işlem yapılacak 😔 o yüzden en büyük duam isteyene versin Rabb'im bende isterim , isterdim ama şartlar bunu gerektirdiği için yapmak durumunda kalıyoruz psikolojik olarak da 10 gündür hiç iyi değilim biraz size açtım kendimi kusura bakmayın

Herkese merhaba, konunun üstünden biraz zaman geçmiş ama aklım çok karıştı, belki bilginiz vardır diye sormak istedim. Düzenli bir şekilde Yasmin kullanıyorum sadece bu ay bir gün geç başladım. Ovulasyon testleri pozitif çıkınca gebelik testi yaptım. İlk üç dakika negatif çıkınca kenara koydum ama 10 küsür dakikada ikinci çizgi belirdi. Çok çok hafif hatta fotoğrafta gözükmüyor bile. Başına böyle bir şey gelen varsa destek olabilirse çok çok sevinirim

Eklentiler

• WhatsApp Image 2024-05-14 at 19.58.39.jpeg
    WhatsApp Image 2024-05-14 at 19.58.39.jpeg
    86,5 KB · Görüntüleme: 16
Herkese merhaba, konunun üstünden biraz zaman geçmiş ama aklım çok karıştı, belki bilginiz vardır diye sormak istedim. Düzenli bir şekilde Yasmin kullanıyorum sadece bu ay bir gün geç başladım. Ovulasyon testleri pozitif çıkınca gebelik testi yaptım. İlk üç dakika negatif çıkınca kenara koydum ama 10 küsür dakikada ikinci çizgi belirdi. Çok çok hafif hatta fotoğrafta gözükmüyor bile. Başına böyle bir şey gelen varsa destek olabilirse çok çok sevinirim
Merhaba benimde henüz reglime 9 gün var bugün kaset test yaptım aşağıdaki gibi çıktı. Az öncede erken gebelik testi yaptım hiçbir şey çıkmadı anlayamadım aynı durumdayız sanırım

Eklentiler

• IMG_7311.jpeg
    IMG_7311.jpeg
    64,6 KB · Görüntüleme: 15
X