Garanti Kazık

nehirce

Guru
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2007
23
3
Selam arkadaşlar Garanti Bankasının kart aidatı olarak aldığı senelik 50 YTL yi büyük kazık ve soygunculuk olarak görüyorum.Yanlış anlaşılmasın kart aidatı derken bankamatik yani hesap işletim ücreti vs.. aidatı imiş bu.Yuh diyorum artık ne diyim kendimizi de yırtsak alıyorlar bu parayı.Maaşlar buraya yatıyor mecbur kullanıyoruz.

canım maalesef onu her banka yapıyor. garanti biraz fazla alıyor. diyorlarki eğer 2 faturanız için otomatik ödeme talimatı verirseniz bu yıllık ücret alınmayacak...bazı bankalar yıllık bazıları 6 ayda bir bazıları ise ayda falan alıyor. ve ne yazık ki protesto etmemize rağmen hiç bir şey yapamıyorsunuz...çünkü usulüne uygun soyuyorlar.

ah aha bu dertten bende copk sikayetciyim bu yil kullanmadigimiz kartlarin paralarini bile kesmisler gidip kavga dögüs parami geri aldim eksra kartlarin hepsinide iptal ettirdim simdi sadece iki tane kart kaldi biri esimin biri benim adima bankamatiklerden cekilen para icin bile ayriyeten para aliyorlar ama elimizden bisey gelmiyor her ay paramiz düzenli olarak yatiyor bir haftaya yakin bir süre banka tarafindan isletiliyor paralarimiz sanki bilmiyoruz bari ekstra cart curt parasi almayiniz

ya evet birde şu ekstre işi var. kredi kartını anladım da, normal hesaptan niye ekstre çıkarıp ücret alıyonuz. telefon açtım , zaten geç gönderiyosunuz bari mail olarak gönderin ,postayla istemiyorum dedim. olmaz efendim d, biz sizi nasıl yolacağız o zaman dediler...tmam hadi o da kabulüm ardeşimde bari zamanında gönder...

evet arkadaşlar haklısınız ama 1 kişi tepki veriyor ise 2 kişi ses çıkarmıyor bence tepkimizi versek böyle olmaz diye düşünüyorum ama maalesef sessiz kalıyoruz bu durumlarda :bbo:

Garantinin kredi kartı yokta bankamatiğinden bende acayip şikayetçiyim ve artık kolay yolu buldum kullanmıyorum :)

Onun öncesinde öğrenciyken ne paralarım kesildi hepsi haram olsun.... Benim bildiğim para bir kere kesilir topluca kesilir. Bunlar eylül, ekim, mayıs filan demeden hemde küsüratlı olarak ne paramı kestiler. Küsüratları da kullanamadım içerde kaldı bikaç ay sonra onu da silip süpürmüşler.

Başka bankaların bankamatiğini kullanıyorum artık daha rahatım

X