Femara yeni başlangıç polikistik over

Kendi kendime şey diyorum iş yerim biraz stresli her iş yerinde bir gıcık olur bilirsiniz onun yaptığı mobing vs psikolojik zorlandım bir ara yani çok çok pozitif biriyken 2-3 yılda o kadar agresif ve negatif biri oldum ki anlatamam gebe kalsam bile düşer diyorum kendi kendime bi yandan da kpss çalışmayı düşünüyorum belki o zaman kafam dağılır
Ay Allah korusun deme öyle.
Bilirim ben de çalıştım öyle mobing altında. Allah görüyor hepsini. Ben yorumsuzum artık bu insanlara. Tek hayatımız işimiz sanki. Herkesin bi özel hayatı var

Allah razı olsun🤲🏼 ne kadar zor bi süreç olduğunu çok iyi biliyorum. Rabbim en en en yakın zamanda hayırlı ve sağlıklı pozitifi göstersin sana inşaAllah.Uzun zamandır buradayım. Beni tanımayan yoktur bu kulüpte. Çoğu kişi stresini at üzerinden dedi ama atmak çok zor. Nasıl düşünmem ya diyordum. Ama bayram tatili gerçekten de stresimi almıştı. Kendine bi uğraş bul eğer bulabilirsen
Yaa kuzucummm hamısmısın seen😍🧿gözün aydın olsun saglıkla al kucagına🙏🙏neler yaptıgını bızede anlat cok sevındım senın ıcın🙏🙏

Yaa kuzucummm hamısmısın seen😍🧿gözün aydın olsun saglıkla al kucagına🙏🙏neler yaptıgını bızede anlat cok sevındım senın ıcın🙏🙏
Yaaa Allah razı olsun😍😍 bi başlık açmayı düşünüyorum zaten de bir türlü fırsatım olmadı
Femara ile kaldım 🥰 tabi herşey nasip kısmet
Rabbim bu zamana yazmış
Darısı hepinize olsun inşaAllah🤲🏼

Kizlar doktor sol yumurtamım 14 mm büyüdüğünü söyledi ya gebelik ya regl olabileceğimi söyledi. 3 Ay boyunca kullanmamı söyledi femarayi eğer gebelik gerçekleşmezse rahim filmi cekilecegimi söyledi

X