Fal Sepeti Deneyimleri

Ben dolandırıldım diye sevinenler ve o yorumu beğenenler gün yüzü görmesin yarabbim yine ceza alsam ne değişir Allah biliyor bataktasınız daha batın

Ben dolandırıldım diye sevinen onun yazdığını beğenenler Allah görsün sizi beter olun tanımadığınız insanın ahını alıyorsunuz gerçi hangi konudayız daha benden perişan olun ben böyle bir anda yine üzülür yardım etmeye çalışırım size ama perişan olun inşallah

Bana reklamcı diyen asıl reklamcılar yazın baktırdıgım falları atarım asıl reklamcılar sizi burda manipüle ediyor ya da site yazsın hadi ceza verirken veriyor kim reklamcı paramla kaç fal baktırdım!!!

Asıl reklamcılar burda sinsi ben kendimden eminim bazen ağzım bozuluyor site bana ceza veriyor neyse ne kendimden eminim ! Site de yazsın buradakiler de kredi kartı ekstereme kadar gönderirim bende bilen Nesibe ve son baktırdığımda Melih Firuze ise ilginç şekilde gidişatı bildi

Yazma ortalık karıştırıyorsun diyen reklamcı sanane falcı mısın. İstediğim gibi yazarım anca beni zorlar ağzımı bozar ban yedirirsin gruplaştınız mı? Öyle yazmıştı siz kimsiniz ya ben de yazarım istediğim zaman bir yalnız kız dolandırıldı diye sevinen leşlersiniz Allah sorsun size acizler

bana astrocenterdan hediye geldi. Azra yı yakalayamıyorum o belli birsey. kime baktırayım ya? bir hafta müddettim var.
alya ve sezgiyi denedim baska kimi önerirsiniz?

X