Evlilik Nasil Kurtarilirr?

E

EU1

Ziyaretçi
Bir Ara Sinemaya Ya da Tiyatroya Gidelim Mi?" Demek Yerine, 2 Kişilik Bilet Alın. Ona "Sürpriz, Yarın Akşam Sinemaya Gidiyoruz" Dediğiniz Zaman Sizinle Gelecektir.

İster İş Arkadaşlarıyla Geziye, İster Dil Ya da Dans Kursuna Gidin. Kendiniz İçin Birşeyler Yapın. Böylelikle Eşinize Anlatacağınız Farklı Şeyler Olacaktır.

Konuşma Tarzınızı Değiştirin. Örneğin "Çok Dağınıksın" Demek Yerine "Odanda Kendimi Rahat Hissetmiyorum" Deyin.

İhmal Ettiğiniz Vücudunuz İçin Harekete Geçin. Spor Yapmak Hem Vücudunuza Hemde İlişkinize Çok İyi Gelecektir.

Eşinizden İstediğiniz Şeyi Almayı Bilin. Sarılmasını İstiyorsanız, "Bana Sarıl" Deyin.

Çok Yoğun Duygusallık Beklentisi İçine Girmeyin. Yaptığınız Tartışmalar Bile İlişkiyi Canlandırmaya Yarayabilir.

Çekinmeden, Yatak Odasında Eşinizi Canlandıracak Fanteziler Hayal Edin.

İlişkinize Biraz Temiz Hava Getirin. Ayda En Az Bir Kez Başbaşa Kalabileceğiniz Bir Hafta Sonu Ayarlayın. Hatta Mümkünse Bulunduğunuz Yerden Farklı Bir Ortam Seçin. Bunun Sonucunda Biraz Daha Yakınlaşabilirsiniz.

bu tür pozitif hareketleri seviyorum..teşekkürler..
hatta devam etsek buna..
yani hepimiz eklesek bu listeye..evlilik nasıl güzelleştirilir? nasıl kurtarılır? listesi.

ben başlıyorum:)

*sabah evden ondan önce çıkıyorsak yastığa yada kesin göreceğini bildiğimiz bir yere sevgi sözcüklü bir not koymak..
*bazen yalnız kalmasına, yalnız kalmamıza izin vermek..özleme bahanesi yaratmak:)

moon evet çok haklısın canımm herkez aslında bu ufak sırlarını paylaşsa süper olur burda.verdiğin örnekler süperdi:KK66:

* Benim hiç sevmediğim ama onun bayıldığı yemeği yapmak
* Annesine ona sormadan küçük jestler yapmak
* Dırdır etmemek
* Akşam hoş bir gecelikle karşılamak :1rolleyes:
* Arkadaşları ile zaman geçirmesine izin vermek
* Arada dışarıda yemek yemek

:asigim: :asigim: :asigim: :asigim: :asigim: :asigim: :asigim: BUNLARIN HEPSİ BENİM İÇİN DEĞERLİ BİLGİLER...EVLİ DİİLİM AMA YAKINDA İNŞALLAH:1hug:

:)
mektup yazıyorum sonra işyerine postalıyorum mesela

sabahları öperek uyandırıyorum

küçük bir defter tutuyorum..fantazi defteri:) yada sürpriz defteri gibi..arada bakıp duruma göre yapabileceklerimden seçiyorum onu şaşırtıyorum

başkalarının yanında daima saygılı davranıyorum, onu yüceltiyorum

yok be bazı şeyler ne yaparsan yap düzelmiyor. bende öyle oldu. ama ben bunlarla yaşamayı öğrendim. ve kendimi çokta iyi hissediyorum.

:)
mektup yazıyorum sonra işyerine postalıyorum mesela

sabahları öperek uyandırıyorum

küçük bir defter tutuyorum..fantazi defteri:) yada sürpriz defteri gibi..arada bakıp duruma göre yapabileceklerimden seçiyorum onu şaşırtıyorum

başkalarının yanında daima saygılı davranıyorum, onu yüceltiyorum

MELODY SÜPERDİ BUNLAR YAAA:içelim:

bunları hep bayanlar mı yapıyor? ya kocalar ne yapıyor evliliklerini kurtarmak adına???? niye hep çaba harcayan emek veren bayanlar oluyor ????

Pirilcim Kocalar Niye Yapmasin Ki????biz Bayanlarin Yapabileceği Şeylerden Alternatifler Üretiyoruz..kendi Adima Söyliim Kocam Evliliğim Için Bööle Ufak Süprizler,evliliğimizi Taze Tutabilmek Adina Gönül Okşayici Şeyler Yapmazsa Zaten Tek Tarafli Bunlari Yapmak Içimden Gelmez.!!

Pirilcim Kocalar Niye Yapmasin Ki????biz Bayanlarin Yapabileceği Şeylerden Alternatifler Üretiyoruz..kendi Adima Söyliim Kocam Evliliğim Için Bööle Ufak Süprizler,evliliğimizi Taze Tutabilmek Adina Gönül Okşayici Şeyler Yapmazsa Zaten Tek Tarafli Bunlari Yapmak Içimden Gelmez.!!

EVET HERŞEY KARŞILIKLI GELİŞİYOR.
BENDE ONA SÜRPRİZ HEDİYELER ALIRIM. ÖZELLİKLE LAF ARASINDA ARZULADIĞI ŞEYLERİ ÖĞRENMEYE ÇALIŞIR PEK ÖNEMSEMİYOR GİBİ GÖZÜKÜRÜM
EN KISA ZAMANDA DA TEDARİK EDERİM.
GÖMLEĞİNİ GİYDİRİRİM O BUNU ÇOK SEVİYOR ve BENİ O ZAMANLAR DA YİYECEK GİBİ BAKIYOR :)
HAFTA DA BİR İKİ KEZ 10 DAKİKADA OLSA TELEVİZYONSUZ BİR ODAYA GEÇİP ONA AŞK SÖZLERİ FISILDARIM, SARILIRIM. SONRASINDA ZATEN HİÇ TV. İZLEMEK İSTENMİYOR İNANIN. ONUN İÇİN İŞİNDEN DOLAYI EVE GEÇ GELDİĞİ HALDE MAKYAJ YAPAR SÜSLENİRİM. ERKEKLER EŞLER BUNDAN DA ETKİLENİYOR.
VS. VS.
AİLESİYLE İYİ GEÇİNMEYE ÇALIŞIYORUM.
AMA KAYINVALİDEMLE BUZDAN BİR DUVAR VAR ARAMIZDA BEN ERİTSEMDE O ERİTEMİYOR. DİĞER HEPSİYLE MUTLAKA ÖZELLİKLE İLGİLENİRİM.

benim yaptıklarımın geri dönüşümü de çok tatlı oluyor yani kıymet biliyor..bu yüzden devam ediyorum memnuniyetle..
bence denemeli, çabalamalı , kendimizi de mutlu etmek için değişiklikler,jestler yapmalıyız...hem her insanın cevap verişi, teşekkürü, verdiği kıymeti gösterme biçimi farklıdır öyle değil mi?

bunları hep bayanlar mı yapıyor? ya kocalar ne yapıyor evliliklerini kurtarmak adına???? niye hep çaba harcayan emek veren bayanlar oluyor ????

SENACE MELODY BENİM GİBİ DÜŞÜNMENİZE ÇOK SEVİNDİM ÇÜNKÜ PIRILIN BU SÖZÜ Bİ ANDA ŞOKA UĞRATTI BENİ:1shok:

BEN HEP SU SÖZÜ BİLİR SÖYLERİM NE EKERSEN ONU BİÇERSİN:1yes2: İLK TOHUMU BEN ATIYIM NE OLUCAKKİ:sm_confused: HİÇBİŞEY KAYBETTİRMEZ BENCE Bİ EVLİLİKTE!!

kızlar ben cep telf.ajandasına sevdıgımı belırten kelımeler yazıyorum saatını kuruyorum işyerındeyken calıyo alarm ve bakıyo tabı cok hoşuna gıdıyor .bazen küçük mektuplar yazarım yıne cüzdanına yada ceket cebıne koyarım.bulunca mutlu olur ve o gün garantı bır gül yada hoş bır mesj gelır ÖNEMLI OLAN ASIK OLMAK YADA SEVMEK DEGIL ONU CANLI TUTABILMEK .

heyyyy serde çok teşekkürler bu hiç aklıma gelmedi yaaa..süper fikir..bayıldım..en yakın zamanda deniycem..telefonuna alarm ha :) harika bu:)

Ebruli canim bende sizlerle birseyler paylasayim, esim benimle tatile gelmediginde ( 12 yildirda gelmiyor ) pijamalarina buzdolabina banyoya kiyafetlerine ozel notlar yazardim, masada yemek yerken her tabaginin altinda yazilar bulurdu, telefonuna notlar yazar ben yaninda yokken alarm calardi, posta kutusuna siir mektup yazardim, her aksam mumlar yanar sevdigi sarkiyi calardim, hergun degisik karsilardim esimi, isten gelme saatinde kopuklu banyosunu hazirlardim, gecmis zamanli yazdim yapardim yazardim gibi cunku artik yapmiyorum yapmak icimden gelmiyor, ama tabiki bunlari yaptigimda bana karsilik verseydi devam ederdim, aksine verdigi cevap bunlarla kadin olunmaz sozu oldu ve kalbim kirildi acikcasi simdi zevklerim bitti aslinda yapmak isterdim anlasaydi omrumun son anina kadar yapardim ama anlamadi anlayamadi, bulduklarini elinin tersiyle itti, saglik olsun

X