Gelinbaşı ve Gelin Tacı eskişehirde nişan-gelin saçı için kuaför önerileri

fiyat önemli tabi ki canım..ama insan içine sinsin istiyo işte böyle özel zamanlarda saçı makyajı..falan. bir de zen deki makyaj yapan kız işini iyi yapıyo gibi geldi bana beğendim yaptığı iş ve çalışmasını..biz 2 gelin saçı yaptıracağız abimin eşi ve ben..kısa aralıklarla..bakalım:)

arkadaşlar ben bugun zen kuaförün baglardaki işubesine gittim , makyajları güzewldi baya ama saç modelleri pek hoşuma gitmedi, saç konusunda gecenlerde kaos kuaföre bakmıştım saçları çok güzel olmuştu, çok modern topuzlar yapmıştı gelin başına ama makyajı pek anlayamadım fotograftan... doktorlarda tibetle de geçenlerde konuşmuştum, saçını bana bırak dedi begenmezsen anında bozar yeniden yaparım demişti, tavrı çok güzel zaten işi biliyor gibi.. güzellik uzmanıyla çalışıyor yani güzellik salonuna uzmana yolluyomuş saçtan sonra, hemen karşıda, onunla da konuşmuştum o da iyi gibiydi ama ben sanırım biraz kararsızım, , yani nişanda çok kötü olmuştu saçım, aynısını yaşaamamak için hepsiyle görüşüyorum, tibet prova yapcak, kaos ve zen yapmıyoruz dedi, bir de esparkda tatlı var, mehmet tatlı, gelinbaşı- makyaj- manişkür dahil 425 dedi ama kına yok.. ama orası hakikaten güzeldi ama kınayla 575 dedi fiiyatı çok yüksek geldi... hala kararsızım, zen kuaförün makyajını begendim genel olarak...

canım ben zen e yaptırmış biri olarak makyaj süperdi bak..yani saçı da eğer beğenmezsen anında değiştirip senin doğrultunda yapıyo..o yüzden prova yapıp yapmasına pek takılma bence eğer beğenmediğin yer olursa zaten söylüyorsun ve o şekilde çalışıyolar..bence düşünebilirsin..tabi karar senin

ben esparkın karşısına gitmiştim..bağlar şubesi..makyözleri aynı kız ama diğer şubeden gelmişti..makyajı tek kişi yapıyor yani

kızlar ben doğanla konuştum hamam yolundaki.adını cok duymustum. içerde bı gelın vardı uzun bukle bukle yapmıslardı saclarını cok hos görunuodu.fiyat aldım saç (çıt çıt dahil.) porsolen makyaj manıkur pedıkur ve ağda paket olark 1 gün 175 dedi. 75 kapora alırım dedi.manıkuru falan düğünden bı kac gun önce yapacaklarmıs.gelin saçını ben yapıyorum kesınlıkle dedi.ama prova yapmıomus.beğenmezsen 15 dk da bozar yenısını yaparım benım 1 saatımı alır ama daha değiştirdiğim olmadı hııç falan dedi. ağda konusunu da bayan personelle görusursun dedi ayrıntıya gırmedi. bana uygun geldi. hele deyorumlardaki 450 500 leri duyunca.

Serpil kuaförü duyan var mı? gelinbaşı ve makyaj konusunda zen, kaos veya serpil kuaför arasında kaldım... gidenler fikir verebilir mi??:KK71::KK71:

Son düzenleme:
ben de gelin başını ve porselen makyajı hakkıyla yapan düzgün bir yer arayışındayım. kuaförlerin sitelerine bakıyorum ama işin içinden çıkılacak gibi değil. kendi kuaförüme gitmek istemiyorum açıkçası gelin başı için güvenmiyorum pek. gerçi öyle abartı bir sey de dusunmuyorum ama.. maşa istiyorum sadece.. sırf maşa için bile tedirginim :18:

kızlar gelin başı - makyaj için son duyumlarınız var mı? zen hala aynı mı acaba makyaj konusunda :KK43:

bütün yorumları okudum. ben nişanımda Doğan kuaförü seçmiştim ki çook pişman oldum hemen hemen 10 senelik kuaförümde basta anlaştıgımız fiyat 150 ydi sac ve makyaj için içeride yapılan makyaj berbat oldu ve sildirdik makyajımı görümcem yapmıştı malzemeleride kendimiz getirmiştik zaten porselen malzemeleri kullanmadıkları için hepsini kendimiz aLdık sadece yapılan saclarımdı kuaför çıkışı 200 lira alındı o günden sonra bidaha gitmedim abimin düğününde ise gelinimiz yedilerde küçük Cem kuaförle anlaşmıştı kendi kuaförüydü ve mükkemmel sac ve makyaj çıkardılar makyajı yapan bayanı görünce ilk tereddüt ettik yaşı ufak duruordu 22-23 civarı ama bu kadar profesyonel çalıştıgını görünce çok memnun kaldık kuaför secenegi arayanlar için tavsiye ederim fiyatlarıda abartılı uçuk değil..

kızlar yok mu tavsiye :KK43: küçük cem i çok duyuyorum :KK43:
bu şekilde kuaförlere denem e için gidip topuz yaptırsam anlar mıyım acaba? düğün çok nasıl olsa :KK70: bikaç düğünde anlarım belki he he

bende düğünüm için çok araştırdım hasan güderle anlaştım bende hem çok iyi bir kadrosu var hem de genellikle gittiğim bir yer umarım düğünde de güzel olurr..makyajıda profosyonel makyöz gelip yapıcak

Son düzenleme:
kızlar eskişehirde dügünüm olucak zamanım fazla kalmadı ve eskişehire yabancıyım bana önerebileceginiz boya ve gelin saçı için güvenebilegim bir kuaför önerebilirmisiniz cevaplarınıziçin şimdiden teşekkür ederim :)

X