eski sevgilimin amacı ne :(

eski sevgilim beni sevdi mi yoksa kullandı mı?

• seviyor olabilir peşinden koşmanı istiyor sadece

OY: 0 0,0%
  • seni hiç sevmemiş sadece kullanmış

OY: 6 100,0%

• Ankete Katılan
    6
  • Anket Kapalı .

miss_lara99

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2017
2
0
Merhaba arkadaşlar

Tavsiyelerinize ihtiyacım var çünkü herkesi kendim gibi zannediyorum ve sonunda üzülen hep ben oluyorum biraz eskilere dönerek anlatıcam ortaokula giderken son sene sınıfa biri geldi ama değişik bir tipti gören korkardı ondan sürekli benim yanıma gelirdi arkadaş olduk zamanla arada mesajlaşırdık mesaj atardı hep sonra bir gün bana beni sevdiğini söyledi arkadaşlarım saçmalama o ve sen çok farklısınız bir ona bak bir kendine o seni üzer dediler bunu hiçbir zaman umursamadım ama ben ona karşı bir şey hissetmiyordum arkadaş olarak görüyordum liseyi başka şehirde okuyacaktım ve yaşımız ufaktı reddettim sonra peşimi bırakmadı bir sürü hesap açıp mesaj attı hep engelledim hiç ümit vermediğim halde gittiğim her yerde onu gördüm ama hiç konuşmadım o laf atsa da çünkü ümitlenirdi neyse herkese beni sormuş sürekli numaramı istemiş evimin önüne geldi onu sevmek için bende çabaladım sonra 4 sene peşimden koştu gerçekten sevmese niye yapsın dedim 4 sene kimseyle çıkmadım ama sonradan onun konuştukları olmuş bunu öğrendim sonra uzun süre dışarda görmedim onu bir gün hastalandım aynı gün aynı doktora aynı saatte gelmişiz şok oldum:KK48: yanıma geldi o çocuksu hali gitmişti ve hala beni seviyodu yanakları kızarmıştı:oops: beni hiç yalnız bırakmadı sonra bende hoşlanmaya başladım bana sen benim kaderimsin bak kader bizi bir araya getiriyor sen niye ayırıyosun ilerde ilişkin olsa bile biticek sen benimsin dedi uzun uzun düşündüm koskoca 4 sene bir şansı hak ediyordu belki de ben onu haketmiyordum bile dedim kendime sonra çıkmaya başladık sonra telefonuna bakıyodum öylesine bi tane kızla aşkımlı konuşması vardı numarasını silmiş kızın kızda engellemiş onu ama konuşma duruyodu ben onu bilerek silmedim sen bakarsın diye dedi konuşmalar 10 gün öncesine aitti bana o kız benim kardeşim dediğim arkadaşımı aldattı sonra bana yazdı bizde arkadaşımla işlettik onu dedi sadece 3 gün konuşmuşlar istersen kardeşimi arıyım sor dedi bende gerek yok deyip inandım belki bu bile yalandı :KK43:neyse benim güvenim sarsıldı burda sonra aradan 1 hafta geçti çıkalı paylaştığı fotoya bi kız canımlı yorumlar yazıyor beni kıskandırmak için kıza mesaj atmış böyle yorum yaz diye bende silsin onları dedim oda bi havamız vardı çok gördün dedi silmedi kızla mesajlarını atınca inandım bende ama her fotografına yazmaya başladı kız canımın içi seviliyosun oda sende canım falan yazıyor :mad:benim yakın arkadaşım o kız onla sevgiliydi eskiden galiba kızı onla görmüştüm dedi ama emin değilim dedi sevgilim o benim yakın arkadaşım senin üstüne gül koklarmıyım dedi ona inandım bu da yalandı belkide sonra 15.günümüzde beni birden dudağımdan öptü dudağım morardı çok kızdım ağladım:KK61: senin yanına tedirgin olarak gelmek istemiyorum söz ver yapmayacağına dedim bu lafıma çok kırıldı doğru düzgün mesaj yazmadı soğuk davrandı ben alttan aldım yinede sonra paylaştığı fotoya bakma bana öyle artık karşında eski ben yok falan yazmıştı nedenini sorduğumda öylesine dedi ama banaydı bence yinede ilgisizdi :olamaz: bana benimle evlenmek istediğini bile söyledi beni sevdiğine o kadar emindim ki yine de sonra bi gece buluştuk son buluşmaymış meğer gelecekten konuştu seni hiç bırakırmıyım ben seni iyiki bırakmamışım soğuk davranmıycam artık söz falan dedi ertesi sabah bana ayrılalım ben burdan gidicem yazdı inanmadım:KK43: dün böyle olan biri nasıl böyle der bana en yakın arkadaşına sordum ortak karar verip ayrılmışsınız bana öyle dedi dedi bende şaka olmadığını düşündüm çok ağladım ilk aşkımdı ilk kez birini bu kadar sevdim sonra en yakın arkadaşım onu aradı hesap sordu 15 gün olmuştu ben ona şaka yaptım biz ayrılmadıkki demiş:KK61: sonraki gece bana yazdı bu bir şakaydı ben 4 sene peşinden koştum birazda sen koş gerçekten beni seviyomusun diye yaptım çünkü baştan sevmiyordun beni seni yeminle çok seviyorum aşkım zaten bende sana yazıcaktım dedi yemin etti beni sevdiğine ama ben artık benimle oynadığını düşündüm 15 gün ayrı kaldığımızda eski mesajlarımıza baktım o kız onun paylaştıgı fotoğrafa yorum yazıyor benimki 1 dk içinde cevap yazıyor o sürede de bana 3 saat kadar yazmamış 3 saat sonra bana yazmışki annemler tartıştı yazamadım seni seviyorum 2. Kez yalanını gördüm yalandan nefret ederim neyse sonraki gece buluşuruz dedi ama sonraki gün akşam yağmur yağdı bana gün içinde tek bir mesaj bile atmadı ben yazdım sonra yağmur yagıyo yarın görüşürüz dedi tamam dedim yine sonra bi baktım arkadaşlarıyla gezmiş dışarda 3.kez kırıldım ama bu en kötüsüydü hala onu seviyordum ayrılmak için gidicek olsam bile affederdim diyodum çünkü ben gerçekten sevdim:KK43: onu aradan 1 hafta geçti paylaştığı fotoğrafta bana imada bulunan bi söz paylaşmış en sonunda aradım hesap sordum yine aynı şeyleri söyledi yine yarın buluşalım dedi sevdiğine yemin etti yarın oldu yine hiç mesaj atmadı sonra yine aradım saflıkta üstüme yok bana ne dedi biliyor musunuz ben şuan çalışıyorum burdan gidicem zaten yarın istersen son kez buluşuruz bay bay dedi yüzüne kapadım her yerden engelledim 4 sene içinde onu en başından sevmedim diye kendimi parçaladım onu sevmek için yakışıklı mı hayır ama bi kez bile önem vermedim arkadaşlarıma karşı çıktım tartıştım hatta onun yüzünden herkesi karşıma aldım kalbi iyidir dedim ama kalbi kötüymüş arkadaşlarım haklıymış :kızgın:4 sene niye oynadı benimle tek amacı beni kullanmakmış o zaman 20 gün önce arkadaşından istek atmış reddettim 15 gün önce de aradı en son numarasını sildim ama aklımda hala tek 1 kere aradı meşgule attım bir daha da aramadı o yorum yazan kızında başka sevdiği varmış zaten yani hayatında başkası da yok benim için paylaştığı sözleri de silmemiş hala neden böyle yaptı ilk aşkım böyle bitmeseydi keşke hoşça kal bile demedi sürekli gülerdim ama artık gülemiyorum 5 gecedir üst üste rüyama giriyor sizce geri döner mi yada hiç mi sevmedi neden oynadı 4 sene benimle ?ama gerçekten sevse gitmezdi kalpsizliğine kalp verdim onu affetmiycem :KK43:ki zaten dönmez o kadar dengesiz ki çözemiyorum yaptıklarını arkadaşım görmüş onu beni aramadan bir gün önce arkadaşlarıyla gülerek geçmiş yanından arkadaşımı görünce duraksamış hatırladı beni heralde ki sonraki gün aradı ona çok bağlanmıştım ama artık sevmiyorum eski sevgilimle kavgalı olan biri var beni deli gibi sevdiğini söyledi olanların hepsinden haberi var ama başka şehirde oturuyor 1 günlük yol kadar uzakta ben seni bekliycem yinede diyor ama okadar duygusuz bir insan oldum ki kimseyi sevemiycekmişim gibi geliyor ne yapmalıyım? bana yaşattıklarını yaşamasını geçirdim içimden aynılarını yaşar mı acaba :KK43:

valahi sasi oldum okicam diye baka baka.. cocuk yedirememis onu istemeyisini simdi sen istiyon o istemiyo durum bu sende agirlik koy arayip sorma okadar ustune dusme havalara girmis baya...

Manas destanından alıntı yaptın sanırım.
İnsan yazmaya üşenir.
Bu ne böyle!

Çocuk tam bir hanzoymuş. Seçtiği kelimeler çok -tabiri caizse- kıroca.

Ayrıca 15-16 yaşındasınız tahminimce. Zamanla geçer.

önünde kocaman güzel bi ömür var karşına ne insanlar çıkıcak , bu olaya takılıp kalma derim ben.
şuan söylediklerim boş geliyor ama bir gün unutucaksın ve sen de bu kadar üzüldüğün için pişman olursun..

Hazır bitmiş heryerden engellemişken arkana bile bakma. Çocuk da kişilik bozuuğu var bence. Birgün bişey derken diğer gün bambaşka bişey söylüyor. Daha çok gençsin hayatını yaşa..

Sabırla sonuna kadar okudum. Bunu kendime neden yaptım diye düşünüyorum şuan.

Sana tavsiyem bol bol kitap oku, film izle, sosyalleş, tiyatrolara git, kurslara katil ... Kendine yatırım yap. Ne olduğu belirsiz birine değil.

Anladığım kadarıyla seni kullanmak istemiş sen izin vermeyince de başka arayışlara girmiş. Ergenler böyledir .

X