Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Adet bitiminden sayarsak ilişki üzerinden 13 gün, yumurtlama döneminden sayarsak 9 gün geçti
Benim de sizle aynı tarihler hemen hemen pazartesi ve çarşamba erken gebelik testi yapmayi planliyorum çarşamba daha sağlıklı sonuç gibi olacağını düşünüyorum

Yani testlerin bile üzerinde reglin ilk gununu 1 sayıp geriye doğru 6.gün sayılıyor , onda bile yüzde 76 yani yanılma payı fazla ama ilk ay deneyince insan çok stres oluyor anlıyorum seni geçen ay ben de öyleydim
Sağol canım. O zaman ben reglime 1 gün kala mı tekrar testi yenileyeyim

İnşallah amin çok teşekkür ederim 🌸 Darısı isteyen herkesin başına. Sağlıkla kolaylıkla gelsin bebislerimiz. İnsanin inanası gelmiyor :)

Kızlar herkesin yazdıklarına göre şunu gözlemledim adet zamanımızda olan belirtilerin bazıları hamilelikte olmuyor birkaç belirti mesela çoğu kişi adet döneminde mutlaka göğüs hassasiyeti çekerken hamilelikte göğüs hassasiyetleri olmamış vs gibi çok kişini. Yorumunu okudum inşallah herkese Allahım nasip eder ☺️☺️
Benim adet zamanı gogus hassasıyetım olmaz
Çook nadir olurdu ama gecen ay korunmayı bıraktım ve hassasiyet cokk oldu. Kımyasaldan şüphelendim hatta. Pskolojıkmann oluyor cogu glb gerçekten

Kızlar benim çatlamadan sonra kasıklarım da ağrı oluyor yaklaşık 4 gündür bu ağrıyı çekiyorum ne eğile biliyorum nede oturup kalka biliyorum sanki kasıklarımda birden var ben ne yapsam bir doktora gitsem e ilaç falan verirse ben hamile kalmaya çalışıyorum bu ağrıda hareket edince oluyor yürüyemiyorum bile acaba neden olur bu ağrı
Canım geçmiş oldu ama bu ayrı çatlayan yumurtanın cıkardıgı sıvıdan dolayı bazen 1 hafta sürebiliyor yumurtlamadan dolayı

Ay bende albi yapıyorum silik çıkıyor hep kaç gündür ilk yaptığımda başka testle de denedim o da silik hala regl olmama var da umarım bu test yanlış değildir. Yakınımda bir kadın olsa ona deneteceğim ama kimse de yok.
Kadın olmasına gerek yok eşiniz işesin🙈🤣🤣

X