Düzenli Evimiz & Hayatımız

Günaydın ❤️

4ae03f2d24949f1f878d6a33751ed99d.jpg

İyi akşamlar hanımlar, bir akla ihtiyacım var. Oğlum 8 yaşında ve odasını toparlayamaz hale geldim. Bir sürü küçük lego parçaları, küçük arabalar, askerler, kitaplar, kalemler, oyuncaklar offf oyun kartları.. Odası geniş değil ve yatağı bazalı değil. Dolabı iki kapılı neyi nereye yerleştireceğimi şaşırdım.
Nereden başlasam onu da bilemiyorum. Ahh keşke biri olsa yanımda bana güç verse şunu şöyle yapalım dese..kendi başıma yapamaz oldum vallahi
En çok kullandığı ne varsa onlar dışında, hepsini kaldırın, oğlunuzun görmediği bir yere.

Bir, iki hafta gözlem yapın. Baktınız aramıyor sormuyor. oğlunuza kaldırdığınız ne varsa, onlara artık ihtiyacı olmadığını ve başka ihtiyacı olanlara vermeniz gerektiğini söylerek anlaşma yapmayı deneyin.

Umarım başarı olursunuz, siz fazla olan eşyalardan kurtulurken, birileri de belki bir hayaline kavuşur.

Çocukları okula gönderdiğime göre yarım saat, bilemedin 1 saat, o da olmadı 2 saat, ennnn kötü 3 saat yatıp kalkayım :ıslık:
Erkenden işleri yapıp sonra çay kahve kitap dikiş vs... keyfi yapmak varken :KK6: uyumak nedir bacimmm kalk kalk yatma :temizlik:

X