DUA ÜZERİNE KURULU DÜNYA (NİYETLERİMİZ İÇİN BİRLİKTE DUA EDELİM) 🤲💕

Ya Allah Ya Rahman Ya Rahim Ya Kavi Ya Kadir (70 defa)

• Esmalar tek tek değil hepsi bir tek cümle şeklinde okunuyor

• Günlük 2 kişinin niyetine okuyacağız yani bir günde toplam 140 tane okumuş oluyoruz

• Günlük bildirim yapmayanlar listeden çıkarılacaktır

1- liberti22 liberti22
2- @Life light
3- PiXiEE PiXiEE
4- penyez83 penyez83
5- @Dutt
6- @HALLEYS
7- G gulectosba
8- Jawlensky Jawlensky
9- @Hayalkuran
10- @KurkmantoluS
11- @begonviil
12- @dunyadanuzak
13- @dolar milyoneri
14- @Hali
15- @Nevreste
16- esoss88 esoss88
17- @littlezelda
18- Aktif Lora Aktif Lora
19- @D E V A
20- @ezgiisel
21- @Gunduzguzell1
22- @papatyamm
23- @paeneperfectus
24- @iyilik_guzellik
25- S su perisi234
26- @kavs-i kuzah
27- @zeyno genc
28- YagmurSendeanlarsn YagmurSendeanlarsn
29- @Cuel
30- @begonvil1985
31- @MMorsalkimm
32- @sweetgirlcandy
33- @Asya89
34- C Cittaslow
35- @agustos72
36- S selin18
37- @ozlemem
38- @madamseker
39- nursevdi nursevdi
40- @60kiloyum
41- @Sincereley93190221
42- @C A N O
43- Freddy Freddy
44- Iron Butterfly Iron Butterfly
45- dreamy07 dreamy07
46- Minaa95 Minaa95
47- Elhan Elhan
48- @Bonus
49- @flamel
50- @HejaR12
51- @Breave Heart
52- MssPARE MssPARE
53- Eckubra Eckubra
54- @begonvil1985 ikinci niyeti
55- penyez83 penyez83 ikinci niyeti
56- PiXiEE PiXiEE ikinci niyeti
57- @mutlulukbenihicbirakma
58- @mutlulukbenihicbirakma kardeşi

45- dreamy07 dreamy07 niyeti -14 Mayıs Salı
Merhum babam Meryem oğlu Hasan nın mekanı cennet olsun, Rabbim zerre günahı varsa affeylesin, Hz Muhammed sav komşu eylesin, onun şefaatine nail eylesin ve hepimizi cennetinde kavuştursun, Rabbim helal hayırlı yollardan kolaylıkla bol rızk ve gelirimizi arttırsın, borcların kolaylıkla ödenmesini, gönlümüzden geçenlerin olmasını, evlatlarımızı hayırlı güzel uzun ömür, iyi insanlarla karşılaşması ve Allahın sevdiği kullardan nasip eyle. Bizleri görünür görünmez tüm olumsuzluklardan kaza,belalardan koruması anneme eşime çocuklarıma bana saglıklı mutlu huzurlu uzun ömürler nasip eylesin. İş davamın da en kısa zamanda hakkımı alacak şekilde kolaylıkla sonuçlanmasına niyet ediyorım, sen güzel leştir sen kolaylaştır Allahım amin

46- Minaa95 Minaa95 niyeti -14 Mayıs Salı
Bismillahirrahmanirrahim
Allah'ım beni, annemi, babamı, kardeşlerimi, eşimi onun Annesini, babasını, kardeşlerini, arkadaşlarımızı, akrabalarımızı komşularımızı, bu duaya katılan kardeşlerimizi ve bütün mümin kardeşlerimizi bağışla. Hastalara Şifa, dertlilere deva, borçlulara eda nasip et. Eş isteyenlere hayırlı eşler, iş isteyenlere hayırlı işler, evlat isteyenlere hayırlı sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip et. Müslüman kardeşlerimizin yaşadığı zulmü dindir onlara en kısa zamanda zaferler nasip eyle. Allah'ım anneme babama sağlık sıhhat ver onları başımızdan eksik etme. Eşimle aramızdaki muhabbeti arttır hanemize Huzur ve bereket nasip eyle. Rabbim evladımı hayırla sağlıkla dünyaya getirmeyi onu devletini dinine hayırlı bir evlat olarak yetiştirebilmeyi nasip eyle. Hamileliğim ve doğumumu kolaylaştır. Ayşe'ye okulunu bitirip mesleğini eline almasını Berrin'e de hayırlı bir eş nasip eyle. Allah'ım bize iki cihanda da iyilik güzellik nasip eyle, günahlarımızı bağışla, korktuğumuza uğratma yarabbim. ölmüşlerimize rahmet kalanlara sağlık sıhhat ve afiyet nasip eyle dualarımızı kabul eyle. Biz senden razıyız, sen de bizden Razı ol (Amin)
Okudum 45,46 PiXiEE PiXiEE . Bugün dualar can babama, Allah razı olsun canlar.

• Günlük 2 kişinin niyetine okuyacağız yani bir günde toplam 140 tane okumuş oluyoruz

1- liberti22 liberti22
2- @Life light
3- PiXiEE PiXiEE
4- penyez83 penyez83
5- @Dutt
6- @HALLEYS
7- G gulectosba
8- Jawlensky Jawlensky
9- @Hayalkuran
10- @KurkmantoluS
11- @begonviil
12- @dunyadanuzak
13- @dolar milyoneri
14- @Hali
15- @Nevreste
16- esoss88 esoss88
17- @littlezelda
19- @D E V A
20- @ezgiisel
21- @Gunduzguzell1
22- @papatyamm
23- @paeneperfectus
24- @iyilik_guzellik
25- S su perisi234
26- @kavs-i kuzah
27- @zeyno genc
29- @Cuel
30- @begonvil1985
31- @MMorsalkimm
32- @sweetgirlcandy
33- @Asya89
34- C Cittaslow
35- @agustos72
36- S selin18
37- @ozlemem
38- @madamseker
39- nursevdi nursevdi
40- @60kiloyum
41- @Sincereley93190221
42- @C A N O
43- Freddy Freddy
45- dreamy07 dreamy07
46- Minaa95 Minaa95
47- Elhan Elhan
48- @Bonus
49- @flamel
50- @HejaR12
51- @Breave Heart
52- MssPARE MssPARE
53- Eckubra Eckubra

43- Freddy Freddy niyeti -13 Mayıs Pazartesi
Ya müfettihu fettih. Ya müferricü ferric. Ya müsebbibu sebbib. Ya müyessiru yessiril fetha vel ferecü minke Ya Fettah Ya Aliym iyyake na’büdü ve iyyake nesteiyn."
Duasıyla senden diliyorum Yüce Allah'ım. Aileme uzun, hayırlı, sağlıklı ve mutlu ömürler ver. İçinde bulunduğumuz zorluktan kurtar. Beklediklerimize kolaylıkla kavuştur. Beni ve abimi feraha çıkar; her iki cihanda da başarıya ulaştır. Niyetlerimizi kabul eyle. Beni sağlığıma kavuştur. Filistin'i feraha çıkar. Dua arkadaşlarımın niyetlerini kabul eyle. Amin.

44- Iron Butterfly Iron Butterfly niyeti -13 Mayıs Pazartesi
Bismillahirrahmanirrahim...
Alemlerin Rabbine hamd olsun ki bana bu duyguyu yaşattı dilerim tüm bebek hasreti çekenler kavuşsun benim gibi... Hayırlı sağlıklı sorunsuz bir gebelik geçirmemi nasip et Allah'ım sen dertlilerimize deva hastalarımıza da şifa nasip et.... Dua kardeşlerimin de ne duası dileği varsa kabul buyur amin amin amin....
Freddy Freddy Iron Butterfly Iron Butterfly niyetlerinize okudum Rabbim kabul etsin inşaallah 🌸 penyez83 penyez83 PiXiEE PiXiEE

1- liberti22 liberti22
2- @Life light
3- PiXiEE PiXiEE
4- penyez83 penyez83
5- @Dutt
6- @HALLEYS
7- G gulectosba
8- Jawlensky Jawlensky
9- @Hayalkuran
10- @KurkmantoluS
11- @begonviil
12- @dunyadanuzak
13- @dolar milyoneri
14- @Hali
15- @Nevreste
16- esoss88 esoss88
17- @littlezelda
19- @D E V A
20- @ezgiisel
21- @Gunduzguzell1
22- @papatyamm
23- @paeneperfectus
24- @iyilik_guzellik
25- S su perisi234
26- @kavs-i kuzah
27- @zeyno genc
29- @Cuel
30- @begonvil1985
31- @MMorsalkimm
32- @sweetgirlcandy
33- @Asya89
34- C Cittaslow
35- @agustos72
36- S selin18
37- @ozlemem
38- @madamseker
39- nursevdi nursevdi
40- @60kiloyum
41- @Sincereley93190221
42- @C A N O
43- Freddy Freddy
45- dreamy07 dreamy07
46- Minaa95 Minaa95
47- Elhan Elhan
48- @Bonus
49- @flamel
50- @HejaR12
51- @Breave Heart
52- MssPARE MssPARE
53- Eckubra Eckubra

45- dreamy07 dreamy07 niyeti -14 Mayıs Salı
Merhum babam Meryem oğlu Hasan nın mekanı cennet olsun, Rabbim zerre günahı varsa affeylesin, Hz Muhammed sav komşu eylesin, onun şefaatine nail eylesin ve hepimizi cennetinde kavuştursun, Rabbim helal hayırlı yollardan kolaylıkla bol rızk ve gelirimizi arttırsın, borcların kolaylıkla ödenmesini, gönlümüzden geçenlerin olmasını, evlatlarımızı hayırlı güzel uzun ömür, iyi insanlarla karşılaşması ve Allahın sevdiği kullardan nasip eyle. Bizleri görünür görünmez tüm olumsuzluklardan kaza,belalardan koruması anneme eşime çocuklarıma bana saglıklı mutlu huzurlu uzun ömürler nasip eylesin. İş davamın da en kısa zamanda hakkımı alacak şekilde kolaylıkla sonuçlanmasına niyet ediyorım, sen güzel leştir sen kolaylaştır Allahım amin

46- Minaa95 Minaa95 niyeti -14 Mayıs Salı
Bismillahirrahmanirrahim
Allah'ım beni, annemi, babamı, kardeşlerimi, eşimi onun Annesini, babasını, kardeşlerini, arkadaşlarımızı, akrabalarımızı komşularımızı, bu duaya katılan kardeşlerimizi ve bütün mümin kardeşlerimizi bağışla. Hastalara Şifa, dertlilere deva, borçlulara eda nasip et. Eş isteyenlere hayırlı eşler, iş isteyenlere hayırlı işler, evlat isteyenlere hayırlı sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip et. Müslüman kardeşlerimizin yaşadığı zulmü dindir onlara en kısa zamanda zaferler nasip eyle. Allah'ım anneme babama sağlık sıhhat ver onları başımızdan eksik etme. Eşimle aramızdaki muhabbeti arttır hanemize Huzur ve bereket nasip eyle. Rabbim evladımı hayırla sağlıkla dünyaya getirmeyi onu devletini dinine hayırlı bir evlat olarak yetiştirebilmeyi nasip eyle. Hamileliğim ve doğumumu kolaylaştır. Ayşe'ye okulunu bitirip mesleğini eline almasını Berrin'e de hayırlı bir eş nasip eyle. Allah'ım bize iki cihanda da iyilik güzellik nasip eyle, günahlarımızı bağışla, korktuğumuza uğratma yarabbim. ölmüşlerimize rahmet kalanlara sağlık sıhhat ve afiyet nasip eyle dualarımızı kabul eyle. Biz senden razıyız, sen de bizden Razı ol (Amin)
Minaa95 Minaa95 ve dreamy07 dreamy07 niyetine okudum Allah kabul etsin penyez83 penyez83 PiXiEE PiXiEE

X