Ders calismak icin bir sebebim yok.Neden?

falwlessone1

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2023
905
-22
Sanırım bipolarim bana engel oluyor.Bende özel bir insan olduğum inancı vardır mesela ve Allahin torpilli kulu gibi davranıyorum.Ne babam çok zengin ne de ben aşırı zekiyim,sadece zekiyim o kadar.Neye güveniyorum o zaman?Hayatı ne zannediyorum?Manik durumum yüzünden mi bu tavırlar?Ne kendime bir hedef belirleyebiliyorum ne de onun için harekete gecbiliyroum.🤐

ne gibi bir özelliğini gördün şimdiye kadar ne başardın mesela özel olacak kadar.mezun senen sanırım. kaç sıralama yaptın
Geçmişte hiç çalışmadan başardığım 1-2 şey var bunların birisi 8.sinifta okulistik denemesinde neredeyse hiç çalışmadan Türkiye 1.si olmam.
Mani durumunun bana extra bir özguven verdiğini düşünüyorum.O yüzden bipolar diyorum.
Sınavda eada 188 k sıralama yaptım yine çalışmadan.Kotu bir sonuç tabii ki ama bana etki etmiyor maalesef

Geçmişte hiç çalışmadan başardığım 1-2 şey var bunların birisi 8.sinifta okulistik denemesinde neredeyse hiç çalışmadan Türkiye 1.si olmam.
Mani durumunun bana extra bir özguven verdiğini düşünüyorum.O yüzden bipolar diyorum.
Sınavda eada 188 k sıralama yaptım yine çalışmadan.Kotu bir sonuç tabii ki ama bana etki etmiyor maalesef
Lütfen artık bu konulara takıntı yapma ve ders çalış.Zeka o kadar önemli bir şey değil çalışmadıktan sonra

X