Çok mu abartıyorum? HAMİLE DEĞİLİMDİR DEĞİL Mİ??

IMG_3482.jpeg

Eki Görüntüle 3425926 Adet olmam gerekiyordu testim böyle çıktı hiç bir adet belirtim yok sadece bir haftadır hafif göğüs hassasiyeti yaşıyorum başka bir test daha yaptım o negatif bu silik çizgi ne yapmalıyım erken gebelik testi de bulamadım allak bullak oldum çok uzun zamandır istediğim bir iey hiç silik çıkmazdı bugüne kadar

Veren Allah takdiri ilahi ama korunmasız ilişki riskli yani yumurtlama herzaman aynı zamanlarda olmuyor 1 hafta daha gecikirse test yapın çıkar ben nedense stresse girdiğiniz için adet gecikmesi yaşadığınızı düşünüyorum inşallah gönlünden geçtiği gibi olur

Veren Allah takdiri ilahi ama korunmasız ilişki riskli yani yumurtlama herzaman aynı zamanlarda olmuyor 1 hafta daha gecikirse test yapın çıkar ben nedense stresse girdiğiniz için adet gecikmesi yaşadığınızı düşünüyorum inşallah gönlünden geçtiği gibi olur
Bana da yprum yapar mısınız

Merhaba bana var gibi geldi adet geçti mi acaba ? Gölge var ama belli de değil tam
Adet günüm bugün normalde ama her zaman bir kaç gün öncesinde bir ağrım olur benim ama bugün dahil hiç belirtim yok regl olarak sadece göğsümde dokununca bir hassaslık var o ladar şimdi ne yapacağım bilemedim testi ne zaman tekrarlamalıyım

Adet günüm bugün normalde ama her zaman bir kaç gün öncesinde bir ağrım olur benim ama bugün dahil hiç belirtim yok regl olarak sadece göğsümde dokununca bir hassaslık var o ladar şimdi ne yapacağım bilemedim testi ne zaman tekrarlamalıyım
Yani doktorumda bana hep der 10 gün gecikme normalmiş. Bir hafta daha bekle eğer adet olmazsan mutlaka testte çıkar kanda da çıkar bir haftalık gecikme yeterli oluyor genelde test sonucu için

Bazen testler böyle gölgeli çıkabiliyor markadan markaya daha önce bende bu şekilde hatta burhanından daha belirgin bi çizgi gördüm hayalet çizgi hamile olabilirim diye sevindim ama ne yazık ki değilmişim test yanılttı. Muhtemelen bu da öyle gibi görünüyor isterseniz 1 defa daha test yapın

X