Çene Estetiği Çene şeklinin tekrar bozulması

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı
Şimdi çenen geride mi? Benim ilkte hiç birleşmezdi alt ile üst dişlerim sinir olurdum hatta şimdi ise üst önde biraz olması gerektiği gibi ama kendim geriye götürsemde o öyle kalmaz ya çünkü çene dediğin şeyi yerinden oynatıyor zamanla o tedavi sürecinde belki doktorlukta bir şey yok bilmiyorum ama siz doktorunuza bunu sordunuz mu? Ya da başka bir doktora ne dediler? merak ettim :)
Yakında randevu alıp gitmeyi düşünüyorum. Bakalım doktor ne diyecek. Siz nerede gördünüz tedaviyi ve toplamda ne kadar ücret ödediniz?

Yakında randevu alıp gitmeyi düşünüyorum. Bakalım doktor ne diyecek. Siz nerede gördünüz tedaviyi ve toplamda ne kadar ücret ödediniz?
Ben 2011 yılı için 3500 tl ödedim o zamana göre pahalı geliyordu tabi 4000 demişti 3500 yaptı. Uşak'ta yaşıyorum ben özelde yaptırdım adını unuttum ama benim tedavimi yapan doktor her hafta izmirden geliyordu buraya buradaki doktorlar anlaşması varmış sonra gitti zaten gelmedi bi daha gelse sinirde 20 liklerim var alt çenemde onları çene uzmanı çekiyormuş onu bir bulsam dişide çektiricem ama bulamadım doktoru :KK70: Git git senin durumunu hiç duymadım çünkü

X