Çay makinesi ve kahve makinesi

Homendden konuşan çaycı aldık çeyize o zaman fiyatı 340 tl (şuan bu fiyat bedavaymış dedirtiyor) ilk zamanlar fark etmemişim tabanından ayrılma yapmış servise yolladım yeni muadili yolladılar. 1 ay dolmadan dibi ayrılmaya başladı tekrar. Ramazanda çaydanlıksız kalmamak için yollamadım. Şimdi servis kaydı açmaya çalışıyorum talebi yolla butonu çalışmıyor. Kesinlikle arayıp ilgilenmediler bile çok hayalkırıklığına uğrattı homend beni. Şuan ki fiyatı olmuş 1500 tl .sakın almayın aldırmayın. Ablamlar indirimden almışlar tüüü dedim hemen geri yollayın iade alın. Onlarınkide aynı şekilde ayrılmış.

Homendden konuşan çaycı aldık çeyize o zaman fiyatı 340 tl (şuan bu fiyat bedavaymış dedirtiyor) ilk zamanlar fark etmemişim tabanından ayrılma yapmış servise yolladım yeni muadili yolladılar. 1 ay dolmadan dibi ayrılmaya başladı tekrar. Ramazanda çaydanlıksız kalmamak için yollamadım. Şimdi servis kaydı açmaya çalışıyorum talebi yolla butonu çalışmıyor. Kesinlikle arayıp ilgilenmediler bile çok hayalkırıklığına uğrattı homend beni. Şuan ki fiyatı olmuş 1500 tl .sakın almayın aldırmayın. Ablamlar indirimden almışlar tüüü dedim hemen geri yollayın iade alın. Onlarınkide aynı şekilde ayrılmış.
Ben de 7 yıldır kullanıyorum aynı makineyi tam aksine hiç sorun yaşamadım çok memnunum. Elektronik ürünler biraz şans işi sanırım.

Ben de 7 yıldır kullanıyorum aynı makineyi tam aksine hiç sorun yaşamadım çok memnunum. Elektronik ürünler biraz şans işi sanırım.
Yada fiyatlar yükseldikçe kaliteleri bozuldu. Bende ki 2 üründe kısa zamanda dibi çıktı ablamın aldığı üründe aynı 1 ay dolmadan dibi çıktı. Ama bu söylediğim olan çelik üründe olmadı pilastik olanda oldu. Ne bilim başka bu şekilde pilastik hazneli yapılmış ürünlerde kullandım böylesi sorun yaşamamıştım

Kızlar merhaba 🙂
Çay makinesi ve kahve makinesi almak istiyorum ama hızlı bozuluyorlar sanki sizce ne almalıyım ? Şık olmasını da istiyorum 😅

Yaklaşık 6 senedir çay makinesi olarak Vestel Sefa kullanıyorum, çok memnunum tavsiye ederim.
Kahve içinde 2 gün önce Sinbo SCM2957 elektrikli cezve aldım; ilk kullanışımda hiç beğenmedim çok çabuk taşıyor ve kahve ile su özleşmiyordu. Ancak 2-3 denemeden sonra ben de taktik geliştirdim; su ile kahve ılıyıp henüz kaynamaya başlamadan altını kapatıp 1 dk bekliyorum, sonra bir kez daha aynısını yapıyorum, üçüncü de kahveyi taşmaya yakın hemen fincanlara boşaltıyorum. Ancak bu şekilde yapılırsa su ile kahvenin özleşmesi mümkün oluyor. Az önce bu şekilde dibek kahvesi pişirdim, çok güzel oldu abartmıyorum aynı ocakta pişmiş gibi.

X