**CarreforSA İstinye Yöneticilerini ve Çalışanlarını Protesto Ediyorum**

FxixnFxixk

PüFFF
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2007
3.171
4
Bundan yaklaşık 2 gün önce annem CarrefourSa'dan tavuk almış kadın alışverişini yapmış çıkmış elindeki poşetleri düzenlerken kötü bir koku gelmiş bir bakmış ki tavuk kokmuş hemen tekrar içeri girip kasiyere durumu anlattığını ancak fişini almadığı için değiştirme yapamayacaklarını söylemişler. (yani yaklaşık 3-5 dakika geçmiş alışverişin üstünden kapıya çıktığında zaten anlamış ve geri dönmüş.)
daha sonra danışmadaki çalışan bayana koklatmış tavuğu:Roflol:ve en sonunda kadının yarım saatini almışlar ama tavuğuda geri almışlar.
şimdi böyle büyük bir marketler zincirine bayat tavuk satmak yakışıyor mu?
Üstelik ambalajda olanlardan değil kendi kasabından verdiği tavuk!!hiç mi kokusundan anlamadınız be kardeşim:kızgın:
46 yaşındaki bir kadını ordan oraya sürüklemenin mantığı ne?
Dua etsinler ben yoktum orada yoksa tavuğu pişirip kendilerine yedirirdim:1closedeyes:

evet gerçekten böyle büyük bir markette bozuk mal satmak hoş değil ama keşke annende fişini alsaymış canım ya.neyse sonunda almışlar tavuğu bari...

işte dert ortağımı buldum, ah canım sen ne diyorsun buda bir şeymi, biraz uzun olacak ama sevgileler gününde bu mağazanın Beşiktaş şubesinde (Polat Residencenin yanında) arkadaş eşine çiçek aldı çiçeğin tezgahtaki fiyatı ile kasadaki fiyatı farklıydı bende itiraz ettim inanırmısınız o paranın geri iadesi için tam 1,5 saat beklettiler ama inat ettik bizde aldık parayı geriye, ikincisi ise geçtiğimiz cumartesi geldi başıma, her hafta malesef çocuklarım istediği için oraya gideriz alışverişe bir önceki hafta deodorant almıştım aynı yerden, geçtiğimiz cumartesi tam kasadan çıkacam birden alarm çalmaya başladı herkes bana bakıyor hemen görevli geldi çantanızı açarmısınız dedi bende bir açtım tabi deodorantı gördü meğer deodorantlarda bir etiket varmış çalınmaya karşı Allahtan kasiyer çocuk tanıyordu beni özür dileyip etiketi çıkardılar ama ben durmadım beni bunca insanın içinde küçük düşürdünüz madem böyle bir sisteminiz vardı neden kasadakiler bizi uyarmıyor veya bu etiketi çıkartmıyor diye cevap veremedriler ama o an yaşadıklarım bana yetti tabi

Merhaba,
Internette gezen efsane yazılarından birinde carrefourda arabası soyulan bir kişi vardı. O malum kişi benim, belki okuyanlar hatırlar arabadan spor ayakkabılarımıda çalmışlardı. neyse konunuzu Tüketici köşesine taşımamın mahsuru varmı ? Sanki yeri orası gibi !

işte dert ortağımı buldum, ah canım sen ne diyorsun buda bir şeymi, biraz uzun olacak ama sevgileler gününde bu mağazanın Beşiktaş şubesinde (Polat Residencenin yanında) arkadaş eşine çiçek aldı çiçeğin tezgahtaki fiyatı ile kasadaki fiyatı farklıydı bende itiraz ettim inanırmısınız o paranın geri iadesi için tam 1,5 saat beklettiler ama inat ettik bizde aldık parayı geriye, ikincisi ise geçtiğimiz cumartesi geldi başıma, her hafta malesef çocuklarım istediği için oraya gideriz alışverişe bir önceki hafta deodorant almıştım aynı yerden, geçtiğimiz cumartesi tam kasadan çıkacam birden alarm çalmaya başladı herkes bana bakıyor hemen görevli geldi çantanızı açarmısınız dedi bende bir açtım tabi deodorantı gördü meğer deodorantlarda bir etiket varmış çalınmaya karşı Allahtan kasiyer çocuk tanıyordu beni özür dileyip etiketi çıkardılar ama ben durmadım beni bunca insanın içinde küçük düşürdünüz madem böyle bir sisteminiz vardı neden kasadakiler bizi uyarmıyor veya bu etiketi çıkartmıyor diye cevap veremedriler ama o an yaşadıklarım bana yetti tabi

hakikaten çok büyük bir terbiyesizlik yapmışlar kendi dikkatsizliklerinin kurbanı sen olacakmışsın nerdeyse:1shok:
geçenlerde bende gittim yine istinyedeki carrefoura krema aradım bulamadım sonra reyondaki görevliye sordum yok dedi benneyaptımki hayır sen küçük bir mahalle bakkalı değilsinki yok diye birşey varmı ya depondan bulacan çıkaracan bir krema neticede binlerce metrekarelik alana kurduğun kocaman marketin benim için hiç bir önemi yok o zaman bakkala gidiyorum kremamı alıyorum yanişakkıdı

Merhaba,
Internette gezen efsane yazılarından birinde carrefourda arabası soyulan bir kişi vardı. O malum kişi benim, belki okuyanlar hatırlar arabadan spor ayakkabılarımıda çalmışlardı. neyse konunuzu Tüketici köşesine taşımamın mahsuru varmı ? Sanki yeri orası gibi !

tamam patron sen nasıl istersen :1closedeyes:bu arada başına gelen olayı bilmiyordum çok geçmiş olsuntatlicadiarzu
inşallah o ayakkabıları giydikten sonra mantar olmuştur ayakları:Roflol: diyecem ama sende mantar varmıydı:uhm:

Bundan yaklaşık 2 gün önce annem CarrefourSa'dan tavuk almış kadın alışverişini yapmış çıkmış elindeki poşetleri düzenlerken kötü bir koku gelmiş bir bakmış ki tavuk kokmuş hemen tekrar içeri girip kasiyere durumu anlattığını ancak fişini almadığı için değiştirme yapamayacaklarını söylemişler. (yani yaklaşık 3-5 dakika geçmiş alışverişin üstünden kapıya çıktığında zaten anlamış ve geri dönmüş.)
daha sonra danışmadaki çalışan bayana koklatmış tavuğu:Roflol:ve en sonunda kadının yarım saatini almışlar ama tavuğuda geri almışlar.
şimdi böyle büyük bir marketler zincirine bayat tavuk satmak yakışıyor mu?
Üstelik ambalajda olanlardan değil kendi kasabından verdiği tavuk!!hiç mi kokusundan anlamadınız be kardeşim:kızgın:
46 yaşındaki bir kadını ordan oraya sürüklemenin mantığı ne?
Dua etsinler ben yoktum orada yoksa tavuğu pişirip kendilerine yedirirdim:1closedeyes:
ay sende bi hoşsun ha,,,yazık degilmi emegine ne pişirerek yediriyon çiğ yedirki her tavuk yedıklerınde seni ansınlarrr:Roflol::Roflol::Roflol: şaka biyanageçmiş olsun cnm annecigine,ben olsam o tavugu başlarına geciririmm ,ben oradan alışverişi kestım çünkü çok pahalı ve bikac kez bayat ve defolu ürünlerine rastgeldim...

ay sende bi hoşsun ha,,,yazık degilmi emegine ne pişirerek yediriyon çiğ yedirki her tavuk yedıklerınde seni ansınlarrr:Roflol::Roflol::Roflol: şaka biyanageçmiş olsun cnm annecigine,ben olsam o tavugu başlarına geciririmm ,ben oradan alışverişi kestım çünkü çok pahalı ve bikac kez bayat ve defolu ürünlerine rastgeldim...

bencede artık ben asla alışveriş yapmayacam :dilcikar:zaten patronun ayakkabılarıda orda çalınmış:Roflol::Roflol:

Merhaba,

TÜKETİCİ KÖŞESİNE TAŞITYORUM PATRON TAMAMDIRKötü Kazen

Bu hafta carrefourdan aldığım 2 adet Pınar Macar salamının son kullanma tarihi geçmiş. Birinci açtığımda kokusu ve rengini görünce son kullanma tarihine bakınca uyandım. Açılan paketi açtım diğerinide semtimizdeki markete verdim carrefourdan aldığımıda belirttim gene de değiştirdi.

Not : Fişim olmadığı için carrefourun başına kakamadım.

reklamda dedikleri gibi her 3. müşteri için yeni kasa açmıyolar..

geçen gün gittik bi gazete bi de yoğurt aldık yazlıkçılar vardı içerde 9 kasanın sadece 2si çalışıyodu ve 5 kişiyi geçik sıra vardı..:eek:klava: çıktım bakkaldan aldım bende..

benim başımada beylikdüzü migrosta olay gelmişti.alış veriş yaptık ve kasaya geldik.alarm çalmaya başladı.hemen güvenlik geldi.çantamı açmamı istedi.açtım baktılar bişey yok.özür dilemeye başladılar.bahane olarakta akbil bazen öyle alarmı çalıştırıyormuş falan filan.kıvırmaya başladılar.Allah'ım çok kötü olmuştum.Allah'tanda hafta içi erken bi saatti ve market tenhaydı.eşim kavga edecek kıvama geldi.kızım ağlamaya başlayınca uzatmadık artık.:enbuyukkk:

X