Büyüdüğünüzü olgunlaştığınızı ilk ne zaman fark ettiniz geçmişe gidelim?

Ailemin hiç olmadığını taşınma sırasında iki küçücük çocukla biri bebek ve sürekli ağlayan hasta olan bir çocukla beni öylece bırakıp gittiklerinde evi taşırken kucağımda bebeğimle kızım komsumda beklerken yine yapayalnız çocuklarım hasta olup ikisini hastaheneye kosturdugumda ve sonra kendim hasta olduğumda çocuklarımı komşuya emanet edip kendimi en yakın klinige atmaya calirken kapıda yigildigimda oradaki insanlar beni tuttular kimin kimsen yok mu kızım dediğinde çok çok buyudugumu anladım zaten hiç küçük olamadim ki ama işte ne yaşarsam yaşayayım iflah olmuyorum içimdeki o küçük kız her tarafı yara bere dolu ama cocuksuyum hayat beni ne kadar buyutsede durumum bu
Gece gece bu konuyu görmek üzdü beni

Ben doğuştan olgunum ,şaka yapmıyorum bariz bir oğlak olarak hayatımda hiç çılgın, aşırı olmadım,ergenlik sıkıntısı bile vermedim aileme.Agzinda emzikle ağlayan çocuklara cık cık yapan bir bebekmişim.Zor bir durum aslında
Bir oğlak olarak ben bu 😂

Ailemin hiç olmadığını taşınma sırasında iki küçücük çocukla biri bebek ve sürekli ağlayan hasta olan bir çocukla beni öylece bırakıp gittiklerinde evi taşırken kucağımda bebeğimle kızım komsumda beklerken yine yapayalnız çocuklarım hasta olup ikisini hastaheneye kosturdugumda ve sonra kendim hasta olduğumda çocuklarımı komşuya emanet edip kendimi en yakın klinige atmaya calirken kapıda yigildigimda oradaki insanlar beni tuttular kimin kimsen yok mu kızım dediğinde çok çok buyudugumu anladım zaten hiç küçük olamadim ki ama işte ne yaşarsam yaşayayım iflah olmuyorum içimdeki o küçük kız her tarafı yara bere dolu ama cocuksuyum hayat beni ne kadar buyutsede durumum bu
Gece gece bu konuyu görmek üzdü beni
Evet zor şeyler yaşamışsınız ama acı insanı olgunlaştırır ve istediği kıvama gelince terk edermiş

4. Doğumumda annem gelemeyeceği için O'na gönül koymadığını fark edince.
4.lohusalığımı çekirdek ailemle geçirince.
Kendi başıma, korkmadan endoskopi olunca (yaş 43. 🙃 )

Canımı duygusal olarak çok yakan birşey ile karşılaşacak olduğum zaman hepsi geçti bu da geçecek diyip ağlamadan sükunetle kaldığım zaman anladım.

X