bugün şeker yüklemem vardııı

bende 2 hfta önce yaptırdım şeker testi:s
en yüksek 140 mış benim 160 çıktı hahaha
ama aç karnına gitmedim hatta künefe yiyip gittim:)
sanırım birazda ondan yüksek çıktı,kontrollü devam ediyorum şimdi
o şekerli su iğrençtiii
böööööööööööööö

Bugün benim şeker yüklemem ve hepatit testim vardı sonuçlarım çok şükür normal çıktı iki testimdede bebeğimide gördüm bugün canım benim kıpır kıpırdı yine doktor teyzesini yalvarttı azıcık umarım herkesin sonuçları normal çıkar.

benımde 166 cıktı.cok moralım bozuldu.diyetısyene gıdıcem bugun.cok dıkkat etmek gerekıyomuş.sonucları bebek ıçın cok zararlı.tatlıya son.hamur işlerine son.

ya sıkmayın canınızı ben ıkıncı sefer gıttım 100 gr glucose bu sefer normal cıktı sadece dıkkat edın yedıklerınıze bu kadar basit!

ayriyetten icecek hic de igrenc degil cola light ile karistiriyolar!

hadi hayırlı dogumlar!

Kızlar merak ettiğim bişey var. hani şeker yüklemesinde parmaktan kan alınıyor diyosunuz ya. nasıl yani ya. parmaktan şırıngayla kan mı şekiyolar yoksa bir damla kan akmasını sağlayıp o kanla işlerini görüyolar mı. Yarın şeker yüklemem var da. gitmeden önce beni ne beklediğini bilmek istiyorum :)))

ben yaptırmıştım kol damarımdan almışlardı.önce glikoz içiriyorlar,daha sonra belirli aralıklarla kan alıyorlar.6 kez.çok korktuğum için serum iğnesi bağlattırdım.bantla sabitlediler diğerlerini hep o takılı iğneden başka bir iğne yardımıyla aldılar.

bende şeker yüklemesi yaptırdım devlet hastanesinde limon ile su istediler limonota gibi bişey içtim değerim çok şükür normal çıkı 97 107 idi ama kan testimde dr ileri derecede kansızlık var dedi oysaki kan ilacımıda düzednli, içiyorum ne yapmam lazım acaba kızlar kansızlık bebeğe zarar verirmi

canım kansızlık,

canım ben 34 haftalık hamileyim bana da yapılmadı ama doktor zaten anormal bi durum yok olsaydı yapardım dedi, pek inandırıcı diil ama elden ne gelir. artık çok geç sanırım benim için. rutin tahlillerde bi sorun yokmuş diye gerek görmemiş ama sen yaptır bence.

benımkı ilk yuklemede 166 cıkmıstı,yanı yüksek.100 luk yaptırdım kolumdan 4 defa kan alındı.her saatte tabi.1 saatte 181- 2saate 97-3 satte 45-aclık kan sekerimde 83 cıktı.hipoglisemi varmış.yanı seker düşmesi deli olucam.diyet verdi diyetisyen.

X