Brezilya Fönü

Ben ucuz bi yerde yaptırmıştım ilk saç diplerimi yaktı saç derim komple yara gibi soyulmıştu birde saçlarım sündü böyle gür saçlarım azıcık kalmış gibi duruyordu. Sonra düzgün bir yerde yaptırdım ondan memnun kaldım ama saç sünüyor kesinlikle

Brezilya fönü yerine keratin düzleştirme öneririm. Brezilya fönü her açıdan zararlı. Keratin aynı zamanda bakım da yapıyor ve duruma göre 2-3 ay dümdüz oluyor zamanla etkisi geçiyor.

Kaliteli ürün kullanan bir kuaför bulursan ne dipleri yanar ne saçın esner.Cok memnun olacağın bir işlem.3 ay hatta 1 ve 2. gün saçlarında ilaç varken aklına geldikçe düzleştirirsen 6 aya kadar kullanabilirsin.

Brezilya fönü yerine keratin düzleştirme öneririm. Brezilya fönü her açıdan zararlı. Keratin aynı zamanda bakım da yapıyor ve duruma göre 2-3 ay dümdüz oluyor zamanla etkisi geçiyor.

Bir şey danışacağım size, bu keratin düzleştirme yapıldıktan sonra dipten gelen saçlar ne durumda oluyor? Mesela işlem sonrası bir ay, iki ay sonra kökten uzayan, yeni çıkan saçlar böyle kötü duruyor mu?

Bir şey danışacağım size, bu keratin düzleştirme yapıldıktan sonra dipten gelen saçlar ne durumda oluyor? Mesela işlem sonrası bir ay, iki ay sonra kökten uzayan, yeni çıkan saçlar böyle kötü duruyor mu?
Keratin bakımdan ben de çok memnunum ki çok sorunlu saçlarım olduğu halde.En az 3 ay pürüzsüz, elektriksiz, kabarmayan, doğal guzel görünüyor.Dipten çıkanlar da kesinlikle rahatsız etmiyor.Iyi bir kuaförde yaptırmanızi tavsiye ederim.

Hayır hiç öyle bir problem yaşamadım saçlarım hep yeni fon cekilmis gibiydi. Şu an hamileyim doğumdan sonra yine niyetim var yaptırmaya büyük rahatlik

X