Braun Silk Export pro 5 hakkında?

birderdimvars

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2023
591
1.143
Herkese merhaba. Dışarda lazer yaptırmaya cekindigim için evde IPL lazer alıp yapmayı denemeye karar verdim. Daha ilk seansimi yaptım o yüzden bir ilerleme katedemedim ama kullananlara bazı şeyler sormak istiyorum. IPL in tamamen bitirmedigini biliyorum ama ağda vs canımı çok acittigi için en azından IPL le 1-2 ay rahat ederim düşüncesindeyim. Sormak istediğim şeyler: 1) 6 ayda 1 atış yapmak gibi çok uzun vadede etki ediyor mu, ( tabi herkesin kıl kökü ten rengi farklıdır ama en azından ortalama kaç ay gittiğini bilmek açısından)
2) Genital bölgenin iç kısımlarında ne kadar sürede cıkmıyor beni 1 ay bile götürse şukur ederim çünkü genital benim için çok acılı bir süreç.
Şimdiden teşekkür ederim.

6 ayda 1 atıştan hiçbir verim alamazsınız. Ürün kutusunda nasil kullanmaniz gerektigi yazar. Riayet ettiginiz zaman iyi sonuç alırsınız. Ara uygulamalar yapmayin. Seanstan seansa jilet dışında bir sey kullanmayin.

6 ayda 1 atıştan hiçbir verim alamazsınız. Ürün kutusunda nasil kullanmaniz gerektigi yazar. Riayet ettiginiz zaman iyi sonuç alırsınız. Ara uygulamalar yapmayin. Seanstan seansa jilet dışında bir sey kullanmayin.
Yok yok düzenli kullanıcam zaten kılavuzunda yazdığı gibi sadece 6 ayda 1 çıkacak kadar seanslar uzuyor mu ilerde diye sormuştum kullananlar için

X