Branş değişikliği için ne düşünüyorsunuz.

SUHENDAN

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2007
167
2
merhaba arkadaşlar.ben sınıf öğretmeni olarak görev yapıyorum.ama branşım el sanatları öğretmenliği.bildiğiniz gibi alan değişiklikleri başladı.çok kararsızım branşa geçeyim mi?lütfen fikirlerinizi yazın.teknoloji ve tasarım branşına geçebiliyorum şu an.pişman olmak istemiyorum

merhabalar!suhendan cım öncelikle aynı branşdan olduğumuzu söyliyeyim.ben h.e.m.inde görevliyim.burdan iki arkadaşım branş değişikliği yapıp teknoloji tasarımına geçtiler.çok memnunlar.senin için artılarını eksilerini ortaya dökmen gerekiyor bence...yani memnuniyet biraz kişisel bi durum. sınıf öğretmenliği daha ağır bence,yükümlülükleri daha fazla. sanırım bebek istiyorsun bu durumda rapor kullanman fazla olucak ,sınıf öğrtm olunca bütün bi sınıf günlerce boş geçicek ama branşda oldumu gönül rahatlığıyla rapor kullanabilirsin.boş günün olabilir,ama branş değişince okulunun değişme durumu olabilir.yani aslında tamamen kişisel bir karar zorluk kolaylık olarak düşünüyorsan sınıf öğrtmnlğni yapabiliyorsan teknoloji tasarımını haydi haydi yaparsın.umarım bir fikir verebilmişimdir.sevgilerimle

X