Böyle hayat geçmez

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hanımlar,
konuya özel değil genel olarak yazmam gerekirse, ortada adli makamlara, yetkili mercilere şikayet edilecek bir durum varsa şikayet edersiniz, biz size yasal haklarınızı kullanmayın demeyiz ama üyelerle kişisel tartışmalarınızı veya üyelerle ilgili kanaatlerinizi vs profillere taşıyıp ortalığı alevlendirmenin, tartışmaya sebep olmanın manası yok.

Rica ediyorum konuları, üyelerle olan problemleri profillere taşımayın.

Nilu size gelince, alttaki mesajları yazacak kadar Türkçe’ye hakim olduğunuza göre söyleyeceklerimi de anlayacaksınızdır.
Konudan yasaklama özelliği nasıl kullanılır biliyorsunuz ve gerektiğinde konularınızdan üye yasaklıyorsunuz, şikayet et butonuna basıp şikayet de edebiliyorsunuz, bu 2 özelliği kullanabiliyorken neden ağzınızı bozup hiç hoş olmayan mesajlar yazıyorsunuz?

Üslup yüzünden banlandınız, adınızın geçtiği bir profilde üslupsuz yazan üyeler de banlandı.
Lütfen siz de ağzınızın ayarını bilin, üslupsuz yazılar yazmayın.

Püfffff kalıp kalmayacağımı sana mı soracam?!ne istiyorsunuz ya?!ne konu açsam linçliyorlar ya bir rahat bırakın artık beni!çocuklarıma sen mi bakacaksın?!hem sanane git kendi işinle meşgul ol Allah Allah çocukların bu konuya ne aitliği?!sizin sözünüz bitmiş Vallahi kime saracagınızı bilmiyorsunuz!ÖVÖT HÖRKÖS ÇÖK HÖKLÖYMÖŞ KÖŞKÖ ÇÖCOKLOR ÖLÖNÖZDÖN ÖLÖNSÖ DÖ SÖĞLÖKLÖ YÖRDÖ BÖYÖSÖLÖR🤬🤬🤬

Sen götünle mi okuyorsun yazdıklarımı 🤣ben kıl almağa gitmiyorum akne lekelerinin derdindeyim 🤣🤣🤣
———

Mune Mune eger siz de bunun aklına uyarsanız benim bu sitede hiç bir işim yok!

Bu mesajı yeni gördüm, size ve tüm okuyanlara cevap olsun, bizler kimsenin aklına uymaz site kurallarına bakarız.

Türkiye’de bir Atasözü vardır bilir misiniz? “Koyma akıl, akıl olmaz” derler, hiç koyma akıllı olmadım😌

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X