Botox sonrasi goz kapagi dusuklugu

Rumuzecce

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2019
2
0
31
Arkadaslar merhaba, 15 gun once alnima ve kaz ayaklarima botox yaptirdim fakat 3 gun once sol goz kapagimda dusme oldu. Okuduklarima gore yanlis kasa veya cok fazla doz verildiginde olan bu durumun pek fazla cozumu yokmus ve botox etkisi gecince ancak duzelebilirmis doktorum da boyle soyledi ve o bolgeye masaj onerdi. Fakat bu sureyi kisaltmak icin yapilacak birsey var mi? Birkac ay bu goz kapagiyla gezmek sonrasi icin bir deformasyona veya asimetriye sebep olur mu? Basina boyle birsey gelen var mi? Cevaplarsaniz cok sevinirim.

Ben de yapmayi dusunuyordum korktum simdi boyle bi sey oldugunu bilmiyordum

Arkadaslar merhaba, 15 gun once alnima ve kaz ayaklarima botox yaptirdim fakat 3 gun once sol goz kapagimda dusme oldu. Okuduklarima gore yanlis kasa veya cok fazla doz verildiginde olan bu durumun pek fazla cozumu yokmus ve botox etkisi gecince ancak duzelebilirmis doktorum da boyle soyledi ve o bolgeye masaj onerdi. Fakat bu sureyi kisaltmak icin yapilacak birsey var mi? Birkac ay bu goz kapagiyla gezmek sonrasi icin bir deformasyona veya asimetriye sebep olur mu? Basina boyle birsey gelen var mi? Cevaplarsaniz cok sevinirim.
Merhaba bende 10 gün önce botoks yaptırdım ve benim botokstan iki gün sonra göz kapağı düşmesi oldu. Siz yazalı baya olmuş nasıl oldu gözünüz umarım hemen geçmiştir. Bana da göz damlası ve masaj önerdi doktorum iki üç haftaya geçer dedi inşallah çabucak geçer

Yanak dolgusu sonrasi bende de goz kapagi dusuklugu oldu 2 ay oldu nerdeyse halen gecmedi

Eklentiler

• IMG_20221116_003345.jpg
    IMG_20221116_003345.jpg
    120,5 KB · Görüntüleme: 618
X