Borsa sevenler😁 hisse biriktiyoruzzz

Ben de o sabir varda. Simdi hergun bakiyorum ekrana. Bir bakiyorum kar ,bir bakiyorum yok olmus. Kisa sureli yukselisten bahsetmiyorum
Yani enkai de 1 yildir in cik yerinde sayiyor. Maliyetim dusuk. Bekliyorum.
Ama simdiki kafamla beklemezdim bu kadar sanirim.
Simdi beklemeye devam ama .
Ben de hepsini bekletiyorum ama beklettiğime pişman olduklarım da ama tecrübe işte

Ben de hepsini bekletiyorum ama beklettiğime pişman olduklarım da ama tecrübe işte
Iyi hisse ile biriktirmek icin firsat aslinda ama ben pek ekliyemiyorum . Masraflar cok.
Konjektoru takip edip hisse alip beklemek mantikli.
Onun icin uzmanlari dinleyeceksin. Iste ucuzken alacaksin. Burada teknik analiz devreye giriyor.
Bist 30 ,bist 50 oncelikli bu donem icin. Yabanci girisi bekleniyor. Ve ilk olarak bunlardan girilir diyorlar.
Yani ay ay ekleniyorsa, koc sirketleri ,ve bist 50 hisselerinden secip, youtubeda analizine bakmak lazim

Iyi hisse ile biriktirmek icin firsat aslinda ama ben pek ekliyemiyorum . Masraflar cok.
Konjektoru takip edip hisse alip beklemek mantikli.
Onun icin uzmanlari dinleyeceksin. Iste ucuzken alacaksin. Burada teknik analiz devreye giriyor.
Bist 30 ,bist 50 oncelikli bu donem icin. Yabanci girisi bekleniyor. Ve ilk olarak bunlardan girilir diyorlar.
Yani ay ay ekleniyorsa, koc sirketleri ,ve bist 50 hisselerinden secip, youtubeda analizine bakmak lazim
Hiçbi şeyi beklemedik şu yabancı girişini beklediğimiz kadar 😂😂😂 aynen bist30 önceliğim benim de

X