bilmem kaçıncı diyet çabalarım :)

bebek4856

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2015
888
913
Gebelikte aldığım 40 kilocuğu kendime yediremeyerekten gebelik sonrası bir güzel vermiştim yaklaşık 3 yıldır 65 kiloda giden ben dönem dönem yediklerime dikkat ediyorum yada ediyordum kilo almamak için .. Şöyle söyleyeyim bu hafta çok yedim ya aman iki hafta ekmek ve şekeri kesiyordum. Ama bu dönem bunu başaramadım ve ekmeğinde hamur işininde tatlının da abur cuburun da dibini boyladım resmen :) Ekmek bende ciddi ödemlere sebep oluyor ekmek yediğim gün kesin 1.5 kilonun geliri var yani tartıda ...
akşam pizzalar patates kızartmaları(hepsi ev yapımı) tatlıları yedikten sonra sabah bir tartıldım ne göreyim tam tamına 68.5 olmuşum oda ne hemen diyete girmek zorunda olduğumu farkettim.
boy 1,62 kilo 68,5
17.01.2020
06:30 1 tatlı kaşığı çörek otu yağı 2 bardak su
08:30 kahvaltı :2 haşlanmış yumurta 2 yaprak marul 1 bardak kuşburnu çayı (kendi kuruttuğum kuş burnundan demledim sanırım oda ödem attırıyorki wc den çıkamamdım :) )
12:00 öğle yemeği: 3 parça tavuk şiş 2yk kadar fırınlanmış sebze küçük boy ayranın yarısı 2 yk mercimek çorba
ara öğun için bir bardak kefirim ve yarım muzum var onları değerlendireceğim
akşam 17:30 gibi evde olurum sebzeli mantar sote ve bir kase yoğurt diye planlıyorum bakalım hergün yazacağım

X