Biberon bağımlılığı

karaman ozge

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2024
40
21
30
Kızlar merhaba,
6 aylık bir oğlum var. Biberon ile uyuyor malesef. Geceleri de çok sık uyanıyor biberonla az bir mama veriyorum çoğu zaman bitirmeden uyuyor. Büyük ihtimalle acıktığı için değil uykuya geri dalmak için biberon istiyor. Bundan nasıl kurtulabilirim. Bazen emzik veriyorum sadece ama ağlıyor illa biberon istiyor. Bunu nasıl bıraktırabilirim yardım edin lütfen 🙏🏼

Kızlar merhaba,
6 aylık bir oğlum var. Biberon ile uyuyor malesef. Geceleri de çok sık uyanıyor biberonla az bir mama veriyorum çoğu zaman bitirmeden uyuyor. Büyük ihtimalle acıktığı için değil uykuya geri dalmak için biberon istiyor. Bundan nasıl kurtulabilirim. Bazen emzik veriyorum sadece ama ağlıyor illa biberon istiyor. Bunu nasıl bıraktırabilirim yardım edin lütfen 🙏🏼
Oglum 9 aylık. sağıp veriyorum sütümü. Gece saat başı süt sağıyorum resmen. Dudak tiryakisi olmuş bizim ki diyorum. Sorucam doktora. 8-12 arası saat başı kalkıyor. Derin uykuya dalında 12 den sonra sabaha kadar 1 kere kalkıyor sadece.

Benimde kızım 2 aylık. Göğüs uçlarım yara oldu çok kötü. Mastit oldum defalarca. Bebeğe sütüm yetersiz dr geldiği için biberon vermek zorunda kaldım. Şimdi bağımlı oldu. Yatarken mutlaka emzik gibi biberonu çıkarmıyor, daha bi kaç gün önce silikon meme ucu aldım bu sayede meme almaya başladı ama biberonauz yapamıyo

X