bfite gidenler yorumlarınız

visnelipastam

an itibariyle 58,6
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2013
618
1.217
34
kızlar merhaba yaklaşık 15 kg fazlam var ve artık kendimi hiç iyi hissetmiyorum bu kilolar yüzünden
çalışıyorm ve bebeğim de var bu yüzden fitneess salonunda zaman harcayamıyorm ama bfit yarım saat buda benim için çok uygun
bfite gidenler sizce faydalımı ?

Merhaba yesilelmamm,

Ben Bfit Başakşehirde işletme sahibiyim. Öncelikle Bfit konusunda bilginiz var mı bilemiyorum ama kısaca açıklamam gerekirse yarım saatte istediğiniz formunuza erişmek mümkün, hatta Başakşehirdeki şubemize gelen arkadaşlarımızdan ideal ölçülerine erişmeleri konusunda örnekler verebiliriz.
Yarım saatte hiç durmadan hareket ederek nabzınız yükseltilebiliyor. bu sayede de kas gücünüz gelişerek yağlarınızın erimesi sağlanıyor. Tabi bu çalışmalar eğitimli hocalarımız tarafından verilmektedir. Doğum sonrası olduğu için sizde belki Fit Popo Fit Karın seansları daha faydalı olabilir. Ayrıca Plates, Zumba, Oryantel ve Crunch seçenekleri de bulunmaktadır.
Gerçekten de 30 dakikada sığdırabileceğiniz çok şey var.

Başakşehirdeki yerimizde Çocuklar için oyun alanımızda bulunmaktadır :)

kızlar merhaba yaklaşık 15 kg fazlam var ve artık kendimi hiç iyi hissetmiyorum bu kilolar yüzünden
çalışıyorm ve bebeğim de var bu yüzden fitneess salonunda zaman harcayamıyorm ama bfit yarım saat buda benim için çok uygun
bfite gidenler sizce faydalımı ?

Merhaba Canım ☺️ Ben b fit e yaklaşık 2 aydır gidiyorum ve ilk ay , toplamda 4 kilo verdim ve halen daha vermeye devam ediyorum. Spor olarak çok yardımcıda oluyorlar , yapamadığınız hareketlere alternatif hareketler sunuyorlar . Ben haftada 5 gün gidiyorum , tavsiye ederim.

selamlar ben maltepe bfit e gittim. hiç memnun kalmadım. genel durumu bilemem lakin aman diyorum maltepeden kaçın. klasik bir apartman dairesinde hizmet veriyorlar hemen altında dönerci var. inanılmaz tavuk kokusu geliyor. camlar her gittiğimde kapalı bu yuzden. salona girer girmez açıyorum ama havalanmıyor sıcaktan ölüyoruz. bi kaç kere kalp çarpıntısı gibi bişey oldum sıcaktan. klima var ama süs. kesinlikle açılmıyor. söyledim spor yaparken antrenör olan telefonundan gözünü ayırmayan hanım kıza ama duymamış gibi arkasını döndü. Nefes kontrollerini bile söylemiyorlar antrenörler. hiç memnun değilim verdiğim paraya da yazık oldu. üye olan bayanlarla da konuştum herkes aynı şekilde sıcaktan muzdarip. uzun yazmısım kusura bakmayın :)

Ben b-fit e 1 ay gittim ama giderken abur cuburu kesmediğim için çok fazla kilo kaybı yaşamadım :KK70: ama gözle görülür derecede inceldim. Sıkılaştım diyeyim. Yani gitmeni tavsiye ederim sonuçta yalnızca yarım saat olduğu için hem çok vaktin gitmez hem de istediğin kiloya ulaşırsın :)

X