benim derdim fotoğraf makinesi...

Banan

Eşine Sırılsıklam Aşık..!
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2008
580
3
arkadaşlar bilmiyorum konuyu yanlış yere mi açtım? yanlış yere açtıysam, mod arkadaşlarım gerekli yere taşıyabilirler.. biz bundan 2 sene önce dijital bir fotoğraf makinesi almıştık. aldığımızın ilk 6. ayı bozulmuştu sony yetkili servisine götürdük, garanti belgemiz elimizde olmasına karşın güç bela yaptırdık. yapmak istemediler. yaptık diye elimize verdiler makineyi fakat, tekrar aynı arızayı yeniden verdi. ama bu sefer de garanti belgesinin süresi doldu. ya şimdi ben tekrar yaptırmaya götüreceğim makineyi sony yetkilisine, zaten garanti süresi dolmamışken zar zor burunla yapmışlardı. şimdi garanti süresi de doldu, hiç yapmazlar. benim ne yapmam gerek bu durumda? tüketici haklarına bunları şikayet etmeli miyim? makinede kullanım hatası yok. tamamen fabrikasyon hatasından ötürü arıza veriyor. beni bilgilendirir misiniz?

sana normalde yenisini vermeleri lazimdi ama orasi turkiye hersey olur canim maglesef mirmirmirmir

garantisi geçmişse yaparlar, para alıcaklarya sizden:)))
sen makineni ver. baktınki yapmıyolar. hemen genel müdürlüğe bir mail at. yada netten bul genel müdürlüğün telefon numarasını ara anlat. iş genel müdürlüğe çıkınca çok iyi ilgileniyolar.

mrb canım grantisi geçtiyse seve seve yaparlarr..
para var sonuçta ucunda sen götür bi şansını dene hem zaten aradan 1 sene geçmiş aynı tepkiyi vermezler belkii...

X