bebek istiyorum

Evet canım gerçekten yalnız değilsin bende bebek istiyorum artık. Bakalım henüz yeni sayılır 3 ay önce bıraktım korunmayı Allah nasıp ederse bende hamişliğimi müjdelemek istiyorum sizlere...

sakın üzülme bende anne olamayacağımı zannederdim hergece ağlardım bebeği olanlarla ilişkimi kesecek kadar psikolojim bozulmuştu ama bigün bi de baktım hamileyim kocanla çocuk yapmak için beraber olma ben vazgeçtiğim bir gece hamile kaldım unutma sakın bunu..ve sakın umudunu yitirme.:nazar:

sakın üzülme bende anne olamayacağımı zannederdim hergece ağlardım bebeği olanlarla ilişkimi kesecek kadar psikolojim bozulmuştu ama bigün bi de baktım hamileyim kocanla çocuk yapmak için beraber olma ben vazgeçtiğim bir gece hamile kaldım unutma sakın bunu..ve sakın umudunu yitirme.:nazar:
bende aynı durumdayım,,,,,ama umudumu yitirmrdim,,,inşallah ben ve benim gibi anne olmak isteyen herkes anneliği tadar

bende istiyoruuuum bendeeeeee
Biz önceleri korunduk şekerim tam 14 ay korunduk aman sanki
korunmayınca hemen oluyormuş gibi şimdi nerdeyse 2 yıldır evliyiz
her ay aynı hevesle istiyoruz hı bide önceleri aman şu ay olmasın
doğum bu aya gelir falan diye bide hesap yapıyorduk pehhhh al
sana hesap şimdi olsunda tek ne zaman olursa olsun isterse
şubat 29'da olsuuuuuuun..........
Ben delirmek üzereyimkafamçokkarıştıtatlicadiarzu

bende istiyoruuuum bendeeeeee
Biz önceleri korunduk şekerim tam 14 ay korunduk aman sanki
korunmayınca hemen oluyormuş gibi şimdi nerdeyse 2 yıldır evliyiz
her ay aynı hevesle istiyoruz hı bide önceleri aman şu ay olmasın
doğum bu aya gelir falan diye bide hesap yapıyorduk pehhhh al
sana hesap şimdi olsunda tek ne zaman olursa olsun isterse
şubat 29'da olsuuuuuuun..........
Ben delirmek üzereyimkafamçokkarıştıtatlicadiarzu

ayy canım yaa korkuttun beni bizde tam 15 aylık evliyiz şimdi bebek düşünür olduk bende aynen senınn gibi hesap yapıyorum folık asıt kullanmaya basladım,3ay kullanacakmışım doktor tavsıyesi bebek için yararlıymış.hesaplıyorum martta hamıle kalırsam aralıkda oluyo sene sonu olmaz nisanda kalayım falan diyeee.fisfisfisALLAH korusun ya olmazsa benımde.insallah herkesin gönlüne göre versin hepimizinde sağlıklı hayırlı evlatları olsun :a015:

X