Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Bb krem mi cc krem mi ?

42 yaş için BB'mi CC'mi peki kızlar?Konuya oldukça yabancı olduğum için saçma bir soru sormadım inşallah :halay::KK76:
Artı hangi marka? Lütfeen :kahve::işsiz::emir_bebek::eek:

Gercekten bir derdim var.Kizlar ben daha once fondoten kullanmiyordum fakat bikac aydir kullanmaya basladim.Ama cildimde cok belli oluyor.Bb kremin ciltte farkedilmedigini soyluyorlar.Simdi bir de cc krem cikmis.Ben cildimde beyazlik ve puruzsuzluk istiyorum fondoten gibi yani.Sizce hangisini kullanmaliyim ? Bu konuda bilgi sahibi olanlar lutfen yardimci olun

Bb ve cc kremlerin hepsi yüzü karartıyor bence hiç bulaşma özelllikle beyaz yüz istiyorsan. Kaliteli bi makyaj altı kremi ve pudra önerebilirim :)

42 yaş için BB'mi CC'mi peki kızlar?Konuya oldukça yabancı olduğum için saçma bir soru sormadım inşallah :halay::KK76:
Artı hangi marka? Lütfeen :kahve::işsiz::emir_bebek::eek:

Ten rengine göre, sarı alt tonlu pembe alt tonluluğuna göre değişir :) Pembe alt tona bb, sarıya cc önerilir genellikle

Ben direkt fondöten diyorum. Sanki bb krem cilde hiç zarar vermiyormuş da fondöten çok zararlıymış diye bir algı var ama alakası yok. Kalitelisini kullanır temizliğine de dikkat ederseniz fondöten zarar vermez. Bb krem de fondöten gibi temizlenmesi gereken bişey sonuçta, daha hafif daha az kimyasal falan da değil ayrıca.

Yılların missha kullanıcısıyım trde bb krem bilinmezken yurtdışı alışverişin serbest olduğu o eski güzel günlerde ebaydan alırdık aah ah. Bb krem de iyidir ama fondöten ikamesi değil bence bi kere daha az kalıcı.

X